Розклад групи ТРТ-5

Увага! Для перегляду старого розкладу, який діяв з 9 вересня по 20 вересня 2020 року, натисність тут

І тиждень

21 вересня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Транспортне право
Практика,ауд. 138
Кучменко Віталій Олександрович
ААГ-21, АГК-27, ТРТ-5, МБ-8, ПМ-140
Механіка матеріалів і конструкцій
Лекція,ауд. 250
Можаровський Микола Мар`янович
10:00-11:20
Основи теорії транспортних процесів і систем
Лабораторна,ауд. 232 (лаб.АіТТ)
Корнікова Катерина Миколаївна
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Комп'ютерна графіка в середовищі Autodesk
Лекція,ауд. 312
Мельник Олександр Леонідович
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Лекція,ауд. 244
Громовий Олексій Андрійович
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Основи моделювання транспортних потоків
Лекція,ауд. 301
Бегерський Дмитро Богданович
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Комп'ютерна графіка в середовищі Autodesk
Практика,ауд. 111-б
Глембоцька Лариса Євгеніївна
МТ-2, ТРТ-5, ААГ-21
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Практика,ауд. 240 (лаб. АтаКІТ)
Мудревський Павло Іванович
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Основи моделювання транспортних потоків
Практика,ауд. 232 (лаб.АіТТ)
Бегерський Дмитро Богданович
11:40-13:00
Основи теорії транспортних процесів і систем
Лабораторна,ауд. 232 (лаб.АіТТ)
Корнікова Катерина Миколаївна
ТРТ-5, ААГ-21
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (5)
Бабій Василь Дмитрович
ААГ-21, ТРТ-5
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 306
Згурська Оксана Ігорівна
Транспортне право
Лекція,ауд. 415
Кучменко Віталій Олександрович
13:30-14:50
Механіка матеріалів і конструкцій
Лабораторна,ауд. 130
Добровінський Олександр
ТРТ-5, ТРТК-1
Основи теорії транспортних процесів і систем
Лекція,ауд. 137
Бака Олег Миколайович
ТРТ-5, ААГ-21
Механіка матеріалів і конструкцій
Практика,ауд. 132
Можаровський Микола Мар`янович
Загальний курс транспорту
Лекція,ауд. 137
Кравченко Олександр Петрович
15:00-16:20
ААГ-21, ТРТ-5
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 325
Згурська Оксана Ігорівна
ААГ-21, МБ-8, ПМ-140, ТРТ-5
Вища математика
Лекція,ауд. 401
Бондарчук Василь Миколайович
Основи теорії транспортних процесів і систем
Лабораторна,ауд. 232 (лаб.АіТТ)
Корнікова Катерина Миколаївна
16:30-17:50
Транспортне право
Практика,ауд. 409
Кучменко Віталій Олександрович

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Загальний курс транспорту
Лабораторна,ауд. 137
Левківський Олександр Анатолійович
Транспортне право
Лекція,ауд. 319
Кучменко Віталій Олександрович
ААГ-21, АГК-27, ТРТ-5, МБ-8, ПМ-140
Механіка матеріалів і конструкцій
Лекція,ауд. 250
Можаровський Микола Мар`янович
10:00-11:20
Загальний курс транспорту
Лабораторна,ауд. 137
Левківський Олександр Анатолійович
ТРТ-5, ААГ-21
Вища математика
Практика,ауд. 428
Бондарчук Василь Миколайович
Транспортне право
Практика,ауд. 424
Кучменко Віталій Олександрович
Інженерна та комп'ютерна графіка
Лабораторна,ауд. 111-б
Глембоцька Лариса Євгеніївна
11:40-13:00
ААГ-21, ТРТ-5
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 08
Згурська Оксана Ігорівна
ТРТ-5, ААГ-21
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (1)
Бабій Василь Дмитрович
Інженерна та комп'ютерна графіка
Лабораторна,ауд. 111-б
Глембоцька Лариса Євгеніївна
13:30-14:50
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Комп'ютерна графіка в середовищі Autodesk
Практика,ауд. 111-а
Глембоцька Лариса Євгеніївна
МТ-2, ТРТ-5, ААГ-21
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Практика,ауд. 226
Мудревський Павло Іванович
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Основи моделювання транспортних потоків
Практика,ауд. 232 (лаб.АіТТ)
Бегерський Дмитро Богданович
Загальний курс транспорту
Лекція,ауд. 137
Кравченко Олександр Петрович
15:00-16:20
ТРТ-5, ААГ-21
Механіка матеріалів і конструкцій
Практика,ауд. 325
Можаровський Микола Мар`янович
Загальний курс транспорту
Практика,ауд. 137
Кравченко Олександр Петрович
16:30-17:50
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Комп'ютерна графіка в середовищі Autodesk
Лекція,ауд. 312
Мельник Олександр Леонідович
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Лекція,ауд. 244
Громовий Олексій Андрійович
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Основи моделювання транспортних потоків
Лекція,ауд. 301
Бегерський Дмитро Богданович