Розклад групи ТЗ-6

Увага! Для перегляду старого розкладу, який діяв з 9 вересня по 20 вересня 2020 року, натисність тут

І тиждень

21 вересня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ТЗ-6[1]
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 315
Гайдай Ірина Олегівна
ТЗ-6[2]
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 319
Парнус Катерина Ігорівна
10:00-11:20
Економіко-математичні методи і моделі в туризмі
Практика,ауд. 306
Бондарчук Василь Миколайович
11:40-13:00
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (6)
Цуд Інна Володимирівна
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Офісний менеджмент
Практика,ауд. 432
Бурачек Ігор Володимирович
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Туристичний бізнес
Практика,ауд. 401
Мілінчук Ольга Володимирівна
Туристичне країнознавство
Лекція,ауд. 248
Кругляк Марина Едуардівна
13:30-14:50
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Офісний менеджмент
Лекція,ауд. 414
Бурачек Ігор Володимирович
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Туристичний бізнес
Лекція,ауд. 244
Мілінчук Ольга Володимирівна
Економіко-математичні методи і моделі в туризмі
Лекція,ауд. 432
Бондарчук Василь Миколайович
ТЗ-6, ФБС-4, МО-63, ПВ-4
Економіка підприємства
Лекція,ауд. 414
Бірюченко Світлана Юріївна
Філософія
Практика,ауд. 308
Литвинчук Оксана Валеріївна
15:00-16:20
Бухгалтерський облік
Практика,ауд. 311
Лайчук Світлана Михайлівна
Організація туризму
Практика,ауд. 311
Горшкова Людмила Олександрівна
Туристичне краєзнавство
Лекція,ауд. 301
Кругляк Марина Едуардівна
Економіка підприємства
Практика,ауд. 308
Біляк Тетяна Олександрівна
16:30-17:50
Бухгалтерський облік
Лекція,ауд. 414
Лайчук Світлана Михайлівна
Туристичне краєзнавство
Практика,ауд. 132
Кругляк Марина Едуардівна
Туристичне країнознавство
Практика,ауд. 422
Кругляк Марина Едуардівна

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Економіко-математичні методи і моделі в туризмі
Практика,ауд. 311
Бондарчук Василь Миколайович
ТЗ-6, ФБС-4, МО-63, ПВ-4
Економіка підприємства
Лекція,ауд. 244
Бірюченко Світлана Юріївна
10:00-11:20
Організація туризму
Практика,ауд. 414
Горшкова Людмила Олександрівна
ГРС-1, ЕК-3, ОО-4, ТЗ-6, ФБС-4, МО-63, ПВ-4
Філософія
Лекція,ауд. 334
Муляр Володимир Ілліч
11:40-13:00
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (1)
Цуд Інна Володимирівна
Бухгалтерський облік
Практика,ауд. 225
Лайчук Світлана Михайлівна
13:30-14:50
Туристичне краєзнавство
Практика,ауд. 311
Кругляк Марина Едуардівна
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Офісний менеджмент
Лекція,ауд. 308
Бурачек Ігор Володимирович
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Туристичний бізнес
Лекція,ауд. 244
Мілінчук Ольга Володимирівна
15:00-16:20
Економіка підприємства
Практика,ауд. 422
Біляк Тетяна Олександрівна
ТЗ-6[1]
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 414
Гайдай Ірина Олегівна
ТЗ-6[2]
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 426
Парнус Катерина Ігорівна
ТЗ-6[1]
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 319
Гайдай Ірина Олегівна
ТЗ-6[2]
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 411
Парнус Катерина Ігорівна
16:30-17:50
Організація туризму
Лекція,ауд. 137
Мілінчук Ольга Володимирівна
Туристичне країнознавство
Практика,ауд. 221
Кругляк Марина Едуардівна
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Офісний менеджмент
Практика,ауд. 432
Бурачек Ігор Володимирович
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Туристичний бізнес
Практика,ауд. 401
Мілінчук Ольга Володимирівна