Розклад групи ТЗ-6

І тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ТЗ-6[2]
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Войціцька К.М.
Бухгалтерський облік
Практика,ауд. 409
Остапчук Т.П.
МО-63, ТЗ-6, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ЕК-3
Мікроекономіка
Лекція,ауд. 334
Травін В.В.
10:00-11:20
Туристичні ресурси України
Лекція,ауд. 301
Мілінчук О.В.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Цуд І.В.
ТЗ-6[1]
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Дикий А.П.
Мікроекономіка
Практика,ауд. 424
Травін В.В.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Економічна інформатика
Лекція,ауд. 316
Дикий А.П.
11:40-13:00
ТЗ-6[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 406
Гайдай І.О.
ТЗ-6[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 325
Марчук К.І.
Туристська та рекреаційна картографія
Лекція,ауд. 428
Романів О.Я.
ТЗ-6[1]
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Дикий А.П.
ТЗ-6[2]
Туристська та рекреаційна картографія
Лабораторна,ауд. 311
Романів О.Я.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Бухгалтерський облік
Лекція,ауд. 316
Жиглей І.В.
13:30-14:50
Організація туризму
Лекція,ауд. 422
Мілінчук О.В.
Організація туризму
Практика,ауд. 428
Романів О.Я.
ТЗ-6[2]
Туристська та рекреаційна картографія
Лабораторна,ауд. 311
Романів О.Я.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ТЗ-6[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 315
Гайдай І.О.
ТЗ-6[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 422
Марчук К.І.
Бухгалтерський облік
Практика,ауд. 319
Остапчук Т.П.
ТЗ-6[2]
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Войціцька К.М.
ТЗ-6[1]
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Дикий А.П.
МО-63, ТЗ-6, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ЕК-3
Мікроекономіка
Лекція,ауд. 334
Травін В.В.
10:00-11:20
Мікроекономіка
Практика,ауд. 319
Травін В.В.
Туристичні ресурси України
Лекція,ауд. 422
Мілінчук О.В.
ТЗ-6[2]
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Войціцька К.М.
Туристичні ресурси України
Практика,ауд. 422
Мілінчук О.В.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Бухгалтерський облік
Лекція,ауд. 334
Жиглей І.В.
11:40-13:00
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ЕК-1-К, ГРС-1
Розвиток комунікаційних навичок
Лекція,ауд. 334
Богоявленська Ю.В.
ТЗ-6[1]
Туристська та рекреаційна картографія
Лабораторна,ауд. 423
Романів О.Я.
Туристська та рекреаційна картографія
Лекція,ауд. 428
Романів О.Я.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпортзал
Цуд І.В.
ТЗ-6[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 406
Гайдай І.О.
ТЗ-6[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 137
Марчук К.І.
13:30-14:50
Розвиток комунікаційних навичок
Практика,ауд. 411
Суходольська А.С.
ТЗ-6[1]
Туристська та рекреаційна картографія
Лабораторна,ауд. 423
Романів О.Я.
Організація туризму
Практика,ауд. 428
Романів О.Я.
Туристичні ресурси України
Практика,ауд. 414
Мілінчук О.В.
15:00-16:20
16:30-17:50