Розклад групи ТЗ-4

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
Організація ресторанного та готельного бізнесу
Практика,ауд. 311
Мілінчук О.В., Павлюк В.М.
ТЗ-3, ТЗ-4, ТЗ-5К
Організація ресторанного та готельного бізнесу
Лекція,ауд. 423
Мілінчук О.В.
Світовий туризм
Практика,ауд. 426
Ярмолюк Д.І.
11:40-13:00
МО-61, МО-61К, ТЗ-4
Менеджмент
Лекція,ауд. 221
Пащенко О.П.
Світовий туризм
Лекція,ауд. 248
Мілінчук О.В.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Острогляд А.Є.
13:30-14:50
Світовий туризм
Практика,ауд. 401
Ярмолюк Д.І.
Рекреалогія
Лекція,ауд. 426
Давидюк Ю.В.
15:00-16:20
Музеєзнавство
Практика,ауд. 225
Кругляк М. Е.
16:30-17:50
Менеджмент
Практика,ауд. 421
Ярмолюк Д.І.

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
Організація ресторанного та готельного бізнесу
Практика,ауд. 428
Мілінчук О.В., Павлюк В.М.
МО-61, МО-61К, ТЗ-4
Менеджмент
Лекція,ауд. 432
Пащенко О.П.
11:40-13:00
Світовий туризм
Практика,ауд. 311
Ярмолюк Д.І.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпoртзал
Острогляд А.Є.
ТЗ-3, ТЗ-4, ТЗ-5К
Музеєзнавство
Лекція,ауд. 221
Кругляк М. Е.
ТЗ-3, ТЗ-4, ТЗ-5К
Організація ресторанного та готельного бізнесу
Лекція,ауд. 248
Мілінчук О.В.
13:30-14:50
Рекреалогія
Практика,ауд. 432
Давидюк Ю.В.
ТЗ-3, ТЗ-4, ТЗ-5К
Організація ресторанного та готельного бізнесу
Лекція,ауд. 221
Мілінчук О.В.
Музеєзнавство
Практика,ауд. 225
Кругляк М. Е.
Менеджмент
Практика,ауд. 422
Ярмолюк Д.І.
15:00-16:20
Організація ресторанного та готельного бізнесу
Практика,ауд. 422
Мілінчук О.В., Павлюк В.М.
16:30-17:50
Світовий туризм
Лекція,ауд. 401
Мілінчук О.В.