Розклад групи ТЗНС-40к

Увага! Для перегляду старого розкладу, який діяв з 9 вересня по 20 вересня 2020 року, натисність тут

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ТЗНС-39Д, ТЗНС-39, ТЗНС-40К
Технології захисту атмосферного повітря
Лекція,ауд. 2-П
Давидова Ірина Володимирівна
10:00-11:20
ТЗНС-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-40К
Технології захисту атмосферного повітря
Практика,ауд. 1-П
Давидова Ірина Володимирівна
ТЗНС-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-40К
Технології захисту атмосферного повітря
Практика,ауд. 1-П
Давидова Ірина Володимирівна
11:40-13:00
ЕО-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-39, ТЗНС-40К
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (7)
Петренко Володимир Іванович
ТЗНС-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-40К
Аналітична хімія
Практика,ауд. 403
Скиба Галина Віталіївна
ТЗНС-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-40К
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 5-П
Суховецька Світлана Володимирівна
ЕО-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-39, ТЗНС-40К
Біотехнології
Практика,ауд. 318
Шелест Зоя Михайлівна
13:30-14:50
ТЗНС-39Д, ТЗНС-39, ТЗНС-40К, ЕО-39
Біотехнології
Лекція,ауд. 318
Шелест Зоя Михайлівна
ТЗНС-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-40К
Аналітична хімія
Лабораторна,ауд. 403
Скиба Галина Віталіївна
ТЗНС-39Д, ТЗНС-39, ТЗНС-40К
Технології охорони водних ресурсів
Лекція,ауд. 2-П
Єльнікова Тетяна Олександрівна
15:00-16:20
ТЗНС-39Д, ТЗНС-39, ТЗНС-40К, ЕО-39
Технології захисту грунтів і надр
Лекція,ауд. 2-П
Парфенюк Григорій Іванович
ТЗНС-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-40К
Аналітична хімія
Лабораторна,ауд. 403
Скиба Галина Віталіївна
ТЗНС-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-40К
Технології охорони водних ресурсів
Практика,ауд. 2-П
Єльнікова Тетяна Олександрівна
16:30-17:50
ТЗНС-39Д, ТЗНС-39, ТЗНС-40К, ЕО-39
Аналітична хімія
Лекція,ауд. 312
Скиба Галина Віталіївна
ТЗНС-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-40К
Технології охорони водних ресурсів
Практика,ауд. 2-П
Єльнікова Тетяна Олександрівна

ІІ тиждень

9 вересня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ТЗНС-39Д, ТЗНС-39, ТЗНС-40К
Технології захисту атмосферного повітря
Лекція,ауд. 2-П
Давидова Ірина Володимирівна
ТЗНС-39Д, ТЗНС-39, ТЗНС-40К, ЕО-39
Аналітична хімія
Лекція,ауд. 401
Скиба Галина Віталіївна
10:00-11:20
ТЗНС-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-40К
Технології захисту атмосферного повітря
Практика,ауд. 1-П
Давидова Ірина Володимирівна
ЕО-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-39, ТЗНС-40К
Політологія
Практика,ауд. 315
Загурська-Антонюк Вікторія Францівна
11:40-13:00
ТЗНС-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-40К
Технології захисту грунтів і надр
Лабораторна,ауд. 1-П
Парфенюк Григорій Іванович
ТЗНС-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-40К
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 5-П
Суховецька Світлана Володимирівна
13:30-14:50
ТЗНС-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-40К
Технології захисту грунтів і надр
Лабораторна,ауд. 1-П
Парфенюк Григорій Іванович
ТЗНС-39Д, ТЗНС-39, ТЗНС-40К, ЕО-39
Технології захисту грунтів і надр
Лекція,ауд. 2-П
Парфенюк Григорій Іванович
ТЗНС-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-40К
Технології охорони водних ресурсів
Практика,ауд. 2-П
Єльнікова Тетяна Олександрівна
15:00-16:20
ЕО-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-39, ТЗНС-40К
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (4)
Петренко Володимир Іванович
ТЗНС-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-40К
Аналітична хімія
Практика,ауд. 403
Скиба Галина Віталіївна
ЕО-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-39, ТЗНС-40К
Біотехнології
Практика,ауд. 318
Шелест Зоя Михайлівна
16:30-17:50
ТЗНС-39Д, ТЗНС-39, ТЗНС-40К, ЕО-39
Політологія
Лекція,ауд. 221
Загурська-Антонюк Вікторія Францівна
ТЗНС-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-40К
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 317
Суховецька Світлана Володимирівна
ТЗНС-39, ТЗНС-39Д, ТЗНС-40К
Технології захисту атмосферного повітря
Практика,ауд. 1-П
Давидова Ірина Володимирівна