Розклад групи ТЗНС-37, ТЗНС-38К

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
ЕО-37, ЕО-38К, ТЗНС-37, ТЗНС-38К
Моніторинг довкілля
Лабораторна,ауд. 1-П
Єльнікова Т.О.
ЕО-36, ЕО-37, ЕО-38К, ТЗНС-37, ТЗНС-38К
Радіоекологія
Лекція,ауд. 318
Шелест З.М.
ЕО-37, ЕО-38К, ТЗНС-37, ТЗНС-38К
Безпека життєдіяльності, охорона праці та цивільний захист
Лекція,ауд. 312
Герасимчук О.Л.
Екологія міських систем
Лекція,ауд. 1-П
Дорощенко В.В.
11:40-13:00
ЕО-37, ЕО-38К, ТЗНС-37, ТЗНС-38К
Моніторинг довкілля
Лабораторна,ауд. 1-П
Єльнікова Т.О.
Промислова екологія
Лекція,ауд. 1-П
Давидова І.В.
ЕО-37, ЕО-38К, ТЗНС-37, ТЗНС-38К
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзал
Петренко В.І.
ЕО-37, ЕО-38К, ТЗНС-37, ТЗНС-38К
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 305
Суховецька С.В.
13:30-14:50
ЕО-37, ЕО-38К, ТЗНС-37, ТЗНС-38К
Безпека життєдіяльності, охорона праці та цивільний захист
Практика,ауд. 308
Герасимчук О.Л.
Радіоекологія
Лабораторна,ауд. 403-а
Шелест З.М.
ЕО-37, ЕО-38К, ТЗНС-37, ТЗНС-38К
Моніторинг довкілля
Лекція,ауд. 2-П
Єльнікова Т.О.
Екологія міських систем
Практика,ауд. 1-П
Дорощенко В.В.
15:00-16:20
Радіоекологія
Лабораторна,ауд. 403-а
Шелест З.М.
Екологія міських систем
Лекція,ауд. 1-П
Дорощенко В.В.
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Промислова екологія
Лабораторна,ауд. 1-П
Давидова І.В.
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
ЕО-37, ЕО-38К, ТЗНС-37, ТЗНС-38К
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Петренко В.І.
Промислова екологія
Лабораторна,ауд. 1-П
Давидова І.В.
ЕО-37, ЕО-38К, ТЗНС-37, ТЗНС-38К
Безпека життєдіяльності, охорона праці та цивільний захист
Практика,ауд. 305
Герасимчук О.Л.
ЕО-36, ЕО-37, ЕО-38К, ТЗНС-37, ТЗНС-38К
Радіоекологія
Лекція,ауд. 318
Шелест З.М.
11:40-13:00
ЕО-37, ЕО-38К, ТЗНС-37, ТЗНС-38К
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 305
Суховецька С.В.
Екологія міських систем
Практика,ауд. 1-П
Дорощенко В.В.
13:30-14:50
Промислова екологія
Лекція,ауд. 2-П
Давидова І.В.
ЕО-37, ЕО-38К, ТЗНС-37, ТЗНС-38К
Моніторинг довкілля
Лекція,ауд. 2-П
Єльнікова Т.О.
15:00-16:20
Екологія міських систем
Практика,ауд. 1-П
Дорощенко В.В.
16:30-17:50