Розклад групи РР-48

Увага! Для перегляду старого розкладу, який діяв з 9 вересня по 20 вересня 2020 року, натисність тут

І тиждень

21 вересня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
РР-48[2]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Лабораторна,ауд. 3-П
Гайдай Ірина Олегівна
10:00-11:20
РР-49К, РР-48
Механіка гірських порід
Практика,ауд. 312
Башинський Сергій Іванович
РР-49К, РР-48
Гірниче креслення
Практика,ауд. 308
Башинський Сергій Іванович
РР-49К, РР-48
Гірниче креслення
Практика,ауд. 308
Башинський Сергій Іванович
РР-49К, РР-48
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (3)
Крупенін Олег Миколайович
РР-49К, РР-48
Відкриті гірничі роботи
Практика,ауд. 4-П
Кальчук Сергій Володимирович
11:40-13:00
ГГ-27, РР-48, РР-49К
Філософія
Лекція,ауд. 244
Муляр Володимир Ілліч
РР-49К, РР-48
Прикладна механіка
Практика,ауд. 306
Можаровський Микола Мар`янович
РР-48, РР-49К
Механіка гірських порід
Лекція,ауд. 310
Башинський Сергій Іванович
ГГ-27, РР-48, РР-49К
Відкриті гірничі роботи
Лекція,ауд. 5-П
Коробійчук Валентин Вацлавович
РР-49К, РР-48
Відкриті гірничі роботи
Практика,ауд. 3-П
Кальчук Сергій Володимирович
13:30-14:50
ГГ-27, РР-48, РР-49К
Прикладна механіка
Лекція,ауд. 312
Можаровський Микола Мар`янович
РР-49К, РР-48
Гірниче креслення
Практика,ауд. 308
Башинський Сергій Іванович
РР-49К, РР-48
Екологія
Практика,ауд. 306
Кірейцева Ганна Вікторівна
РР-49К, РР-48
Відкриті гірничі роботи
Практика,ауд. 3-П
Кальчук Сергій Володимирович
РР-48[1], РР-49К
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Лабораторна,ауд. 3-П
Захарчук Вікторія Олександрівна
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
РР-48[2]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Лабораторна,ауд. 2-П
Гайдай Ірина Олегівна
РР-48[2]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Лабораторна,ауд. 5-П
Гайдай Ірина Олегівна
10:00-11:20
ГГ-27, РР-48, РР-49К
Прикладна механіка
Лекція,ауд. 312
Можаровський Микола Мар`янович
РР-49К, РР-48
Філософія
Практика,ауд. 238
Муляр Володимир Ілліч
РР-49К, РР-48
Прикладна механіка
Практика,ауд. 308
Можаровський Микола Мар`янович
РР-49К, РР-48
Відкриті гірничі роботи
Практика,ауд. 3-П
Кальчук Сергій Володимирович
РР-49К, ГГ-27, РР-48
Екологія
Лекція,ауд. 312
Кірейцева Ганна Вікторівна
11:40-13:00
РР-49К, РР-48
Екологія
Практика,ауд. 318
Кірейцева Ганна Вікторівна
ГГ-27, РР-48, РР-49К
Відкриті гірничі роботи
Лекція,ауд. 5-П
Коробійчук Валентин Вацлавович
РР-49К, РР-48
Механіка гірських порід
Практика,ауд. 306
Башинський Сергій Іванович
РР-49К, РР-48
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (3)
Крупенін Олег Миколайович
РР-49К, РР-48
Відкриті гірничі роботи
Практика,ауд. 3-П
Кальчук Сергій Володимирович
13:30-14:50
РР-49К, РР-48
Гірниче креслення
Практика,ауд. 308
Башинський Сергій Іванович
РР-48[1], РР-49К
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Лабораторна,ауд. 5-П
Захарчук Вікторія Олександрівна
РР-48[1], РР-49К
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Лабораторна,ауд. 4-П
Захарчук Вікторія Олександрівна
РР-48, РР-49К
Механіка гірських порід
Лекція,ауд. 310
Башинський Сергій Іванович
15:00-16:20
16:30-17:50