Розклад групи РР-47,РР-48к

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ГГ-26, ГГ-27К, РР-47,РР-48К
Екологія
Лекція,ауд. 2-П
Вінічук М.М.
РР-47,РР-48К[1]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 305
Марчук К.І.
РР-47,РР-48К
Прикладна механіка
Практика,ауд. 414
Шостачук А.М
РР-47,РР-48К
Філософія
Практика,ауд. 227
Литвинчук О. В.
ГГ-26, ГГ-27К, РР-47,РР-48К
Відкриті гірничі роботи
Лекція,ауд. 250
Кальчук С.В.
10:00-11:20
ГГ-26, ГГ-27К, РР-47,РР-48К, ЕО-38, ЕО-39К, ТЗНС-38, ТЗНС-39К, ПУА-3
Філософія
Лекція,ауд. 250
Муляр В. І.
РР-47,РР-48К
Механіка гірських порід
Лекція,ауд. 306
Башинський С.І.
ГГ-26, ГГ-27К, РР-47,РР-48К
Прикладна механіка
Лекція,ауд. 426
Шостачук А.М
РР-47,РР-48К
Механіка гірських порід
Практика,ауд. 308
Левицький В.Г.
РР-47,РР-48К
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпортзал
Петренко В.І.
11:40-13:00
РР-47,РР-48К[1]
Гірниче креслення
Лабораторна,ауд. 305
Башинський С.І.
РР-47,РР-48К[2]
Гірниче креслення
Лабораторна,ауд. 305
Башинський С.І.
РР-47,РР-48К
Відкриті гірничі роботи
Практика,ауд. 5-П
Хоменчук О.В.
РР-47,РР-48К[1]
Гірниче креслення
Лабораторна,ауд. 305
Башинський С.І.
РР-47,РР-48К[2]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 311
Мельниченко І.С.
13:30-14:50
РР-47,РР-48К[1]
Гірниче креслення
Лабораторна,ауд. 305
Башинський С.І.
РР-47,РР-48К[2]
Гірниче креслення
Лабораторна,ауд. 305
Башинський С.І.
РР-47,РР-48К
Екологія
Практика,ауд. 2-П
Вінічук М.М.
РР-47,РР-48К[1]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 305
Марчук К.І.
РР-47,РР-48К[2]
Гірниче креслення
Лабораторна,ауд. 306
Башинський С.І.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
РР-47,РР-48К
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпoртзал
Петренко В.І.
ГГ-26, ГГ-27К, РР-47,РР-48К
Прикладна механіка
Лекція,ауд. 401
Шостачук А.М
ГГ-26, ГГ-27К, РР-47,РР-48К
Відкриті гірничі роботи
Лекція,ауд. 250
Кальчук С.В.
РР-47,РР-48К
Відкриті гірничі роботи
Практика,ауд. 4-П
Хоменчук О.В.
10:00-11:20
РР-47,РР-48К
Механіка гірських порід
Лекція,ауд. 306
Башинський С.І.
РР-47,РР-48К
Відкриті гірничі роботи
Практика,ауд. 4-П
Хоменчук О.В.
РР-47,РР-48К
Механіка гірських порід
Практика,ауд. 306
Левицький В.Г.
РР-47,РР-48К
Відкриті гірничі роботи
Практика,ауд. 1-П
Хоменчук О.В.
РР-47,РР-48К[1]
Гірниче креслення
Лабораторна,ауд. 306
Башинський С.І.
РР-47,РР-48К[2]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 305
Мельниченко І.С.
11:40-13:00
РР-47,РР-48К
Прикладна механіка
Практика,ауд. 422
Шостачук А.М
РР-47,РР-48К[1]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 305
Марчук К.І.
РР-47,РР-48К[2]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 301
Мельниченко І.С.
РР-47,РР-48К[2]
Гірниче креслення
Лабораторна,ауд. 305
Башинський С.І.
РР-47,РР-48К
Відкриті гірничі роботи
Практика,ауд. 3-П
Хоменчук О.В.
РР-47,РР-48К[1]
Гірниче креслення
Лабораторна,ауд. 306
Башинський С.І.
13:30-14:50
РР-47,РР-48К
Екологія
Практика,ауд. 2-П
Вінічук М.М.
РР-47,РР-48К[2]
Гірниче креслення
Лабораторна,ауд. 305
Башинський С.І.
15:00-16:20
16:30-17:50