Розклад групи РР-47, РР-48к

І тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
РР-47, РР-48К[1]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 308
Марчук К.І.
РР-47, РР-48К
Технологія та обладнання виробництва щебеню
Практика,ауд. 428
Махно А.М.
РР-47, РР-48К
Технологія та обладнання виробництва щебеню
Практика,ауд. 137
Махно А.М.
РР-47, РР-48К
Термодинаміка
Практика,ауд. 2-П
Махно А.М.
РР-47, РР-48К, ГГ-26, ГГ-27К
Термодинаміка
Лекція,ауд. 316
Мамрай В.В.
10:00-11:20
РР-47, РР-48К
Основи теорії транспорту
Практика,ауд. 3-П
Шлапак В.О.
РР-47, РР-48К, ГГ-26, ГГ-27К
Підземні гірничі роботи
Лекція,ауд. 312
Хоменчук О.В.
РР-47, РР-48К
Обладнання та інструмент для видобування і обробки природного каменю
Практика,ауд. 3-П
Камських О.В.
РР-47, РР-48К
Технологія та обладнання виробництва щебеню
Лекція,ауд. 312
Башинський С.І.
РР-47, РР-48К
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Петренко В.І.
11:40-13:00
РР-47, РР-48К
Підземні гірничі роботи
Практика,ауд. 4-П
Хоменчук О.В.
РР-47, РР-48К, ГГ-26, ГГ-27К
Основи теорії транспорту
Лекція,ауд. 5-П
Шлапак В.О.
РР-47, РР-48К
Обладнання та інструмент для видобування і обробки природного каменю
Лекція,ауд. 5-П
Камських О.В.
РР-47, РР-48К[2]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 117
Мельниченко І.С.
РР-47, РР-48К
Політологія
Практика,ауд. 432
Загурська-Антонюк В.Ф.
13:30-14:50
РР-47, РР-48К
Підземні гірничі роботи
Практика,ауд. 4-П
Хоменчук О.В.
РР-47, РР-48К[1]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 225
Марчук К.І.
РР-47, РР-48К[2]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 428
Мельниченко І.С.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
РР-47, РР-48К
Основи теорії транспорту
Практика,ауд. 3-П
Шлапак В.О.
РР-47, РР-48К
Технологія та обладнання виробництва щебеню
Практика,ауд. 238
Махно А.М.
РР-47, РР-48К
Термодинаміка
Практика,ауд. 3-П
Махно А.М.
РР-47, РР-48К
Технологія та обладнання виробництва щебеню
Практика,ауд. 319
Махно А.М.
РР-47, РР-48К[1]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 428
Марчук К.І.
10:00-11:20
РР-47, РР-48К
Технологія та обладнання виробництва щебеню
Лекція,ауд. 306
Башинський С.І.
РР-47, РР-48К
Обладнання та інструмент для видобування і обробки природного каменю
Практика,ауд. 4-П
Камських О.В.
РР-47, РР-48К, ГГ-26, ГГ-27К
Підземні гірничі роботи
Лекція,ауд. 312
Хоменчук О.В.
РР-47, РР-48К, ЕО-38, ЕО-39К, ТЗНС-38, ТЗНС-39К, ГГ-26, ГГ-27К
Політологія
Лекція,ауд. 316
Загурська-Антонюк В.Ф.
РР-47, РР-48К
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Петренко В.І.
11:40-13:00
РР-47, РР-48К, ГГ-26, ГГ-27К
Основи теорії транспорту
Лекція,ауд. 5-П
Шлапак В.О.
РР-47, РР-48К
Обладнання та інструмент для видобування і обробки природного каменю
Лекція,ауд. 5-П
Камських О.В.
РР-47, РР-48К
Підземні гірничі роботи
Практика,ауд. 325
Хоменчук О.В.
13:30-14:50
РР-47, РР-48К[2]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 430
Мельниченко І.С.
15:00-16:20
16:30-17:50