Розклад групи РР-47

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ГГ-26, ГГ-27К, РР-47, РР-48К
Економіка гірничого підприємства з основами менеджменту
Лекція,ауд. 312
Кірейцева Ганна Вікторівна
РР-47, РР-48К
Електрифікація та автоматизація гірничого виробництва
Лабораторна,ауд. 115
Гриневич Марія Степанівна
РР-47, РР-48К
Технологія і механізація розпилювання каменю
Практика,ауд. 310
Шамрай Володимир Ігорович
РР-47, РР-48К
Технологія і механізація розпилювання каменю
Лекція,ауд. 312
Шамрай Володимир Ігорович
10:00-11:20
РР-47, РР-48К
Геолого-промислова та технологічна оцінка родовищ каменю
Практика,ауд. 310
Остафійчук Неля Миколаївна
РР-47, РР-48К
Геолого-промислова та технологічна оцінка родовищ каменю
Практика,ауд. 310
Остафійчук Неля Миколаївна
РР-47, РР-48К
Технологія і механізація розпилювання каменю
Практика,ауд. 310
Шамрай Володимир Ігорович
РР-47, РР-48К
Гірниче матеріалознавство
Лекція,ауд. 5-П
Камських Олександр Валерійович
11:40-13:00
РР-47, РР-48К
Технологія розробки родовищ стінового каменю
Практика,ауд. 310
Шамрай Володимир Ігорович
РР-47, РР-48К
Технологія розробки родовищ стінового каменю
Практика,ауд. 301
Шамрай Володимир Ігорович
РР-47, РР-48К
Технологія розробки родовищ стінового каменю
Практика,ауд. 301
Шамрай Володимир Ігорович
13:30-14:50
РР-47, РР-48К
Технологія розробки родовищ стінового каменю
Лекція,ауд. 312
Шамрай Володимир Ігорович
РР-47, РР-48К
Гірниче матеріалознавство
Практика,ауд. 4-П
Камських Олександр Валерійович
15:00-16:20
16:30-17:50
18:00-19:20

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ГГ-26, ГГ-27К, РР-47, РР-48К
Електрифікація та автоматизація гірничого виробництва
Лекція,ауд. 132
Шавурський Юрій Олександрович
РР-47, РР-48К
Гірниче матеріалознавство
Практика,ауд. 4-П
Камських Олександр Валерійович
ГГ-26, ГГ-27К, ЕО-38, РР-47, РР-48К, ТЗНС-38, ТЗНС-39К, БІ-21, КБ-2, КІ-4, ПІ-59, ПІ-60, ПІ-61, ТР-14, КБК-19-1, ІПЗК-19-1, ААГ-20, АТ-27, МТ-1, ПМ-139, ПМ-139 (ГМ), ТРТ-4, ПД-1, ПД-2, ПУА-3, ЕК-2, ЕК-2К, ЕК-3К, МЕ-4, МО-62, МО-62К, ОО-3, ОО-4К, ПВ-3, ПВ-5К, ТЗ-5, ФБС-3, ФБС-4К
Вибіркова дисципліна
Лекція,ауд. Дистанційно 41
Вибіркова дисципліна
РР-47, РР-48К
Технологія розробки родовищ стінового каменю
Лекція,ауд. 312
Шамрай Володимир Ігорович
10:00-11:20
РР-47, РР-48К
Геолого-промислова та технологічна оцінка родовищ каменю
Практика,ауд. 310
Остафійчук Неля Миколаївна
РР-47, РР-48К
Економіка гірничого підприємства з основами менеджменту
Практика,ауд. 310
Кірейцева Ганна Вікторівна
ГГ-26, ГГ-27К, ЕО-38, РР-47, РР-48К, ТЗНС-38, ТЗНС-39К, БІ-21, КБ-2, КІ-4, ПІ-59, ПІ-60, ПІ-61, ТР-14, КБК-19-1, ІПЗК-19-1, ААГ-20, АТ-27, МТ-1, ПМ-139, ПМ-139 (ГМ), ТРТ-4, ПД-1, ПД-2, ПУА-3, ЕК-2, ЕК-2К, ЕК-3К, МЕ-4, МО-62, МО-62К, ОО-3, ОО-4К, ПВ-3, ПВ-5К, ТЗ-5, ФБС-3, ФБС-4К
Вибіркова дисципліна
Лекція,ауд. Дистанційно 41
Вибіркова дисципліна
РР-47, РР-48К
Геолого-промислова та технологічна оцінка родовищ каменю
Лекція,ауд. 310
Підвисоцький Віктор Тодосійович
11:40-13:00
РР-47, РР-48К
Технологія розробки родовищ стінового каменю
Практика,ауд. 310
Шамрай Володимир Ігорович
РР-47, РР-48К
Гірниче матеріалознавство
Лекція,ауд. 5-П
Камських Олександр Валерійович
ГГ-26, ГГ-27К, ЕО-38, РР-47, РР-48К, ТЗНС-38, ТЗНС-39К, БІ-21, КБ-2, КІ-4, ПІ-59, ПІ-60, ПІ-61, ТР-14, КБК-19-1, ІПЗК-19-1, ААГ-20, АТ-27, МТ-1, ПМ-139, ПМ-139 (ГМ), ТРТ-4, ПД-1, ПД-2, ПУА-3, П-2К, ЕК-2, ЕК-2К, ЕК-3К, МЕ-4, МО-62, МО-62К, ОО-3, ОО-4К, ПВ-3, ПВ-5К, ТЗ-5, ФБС-3, ФБС-4К
Вибіркова дисципліна
Лекція,ауд. Дистанційно 41
Вибіркова дисципліна
РР-47, РР-48К
Технологія і механізація розпилювання каменю
Лекція,ауд. 312
Шамрай Володимир Ігорович
13:30-14:50
РР-47, РР-48К
Технологія розробки родовищ стінового каменю
Лекція,ауд. 5-П
Шамрай Володимир Ігорович
РР-47, РР-48К
Технологія і механізація розпилювання каменю
Практика,ауд. 310
Шамрай Володимир Ігорович
ГГ-26, ГГ-27К, ЕО-38, РР-47, РР-48К, ТЗНС-38, ТЗНС-39К, БІ-21, КБ-2, КІ-4, ПІ-59, ПІ-60, ПІ-61, ТР-14, КБК-19-1, ІПЗК-19-1, ААГ-20, АТ-27, МТ-1, ПМ-139, ПМ-139 (ГМ), ТРТ-4, ПД-1, ПД-2, ПУА-3, П-2К, ЕК-2, ЕК-2К, ЕК-3К, МЕ-4, МО-62, МО-62К, ОО-3, ОО-4К, ПВ-3, ПВ-5К, ТЗ-5, ФБС-3, ФБС-4К
Вибіркова дисципліна
Лекція,ауд. Дистанційно 41
Вибіркова дисципліна
15:00-16:20
16:30-17:50
18:00-19:20