Розклад групи РР-46

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
РР-46, ГГ-25, ГГ-26К
Термодинаміка
Лекція, ауд. 316
Мамрай В.В.
Термодинаміка
Практика, ауд. 5-П
Махно А.М.
РР-46, ГГ-25, ГГ-26К
Підземні гірничі роботи
Лекція, ауд. 316
Хоменчук О.В.
10:00-11:20
Технологія та обладнання виробництва щебеню
Практика, ауд. 3-П
Толкач О.М.
Обладнання та інструмент для видобування і обробки природного каменю
Лекція, ауд. 2-П
Камських О.В.
ГГ-25, ГГ-26К, РР-46
Основи теорії транспорту
Лекція, ауд. 5-П
Шлапак В.О.
Фізичне виховання
Практика, ауд. Спортзал
Бабій В.Д.
Основи теорії транспорту
Практика, ауд. 4-П
Шлапак В.О.
11:40-13:00
Підземні гірничі роботи
Практика, ауд. 3-П
Хоменчук О.В.
Технологія та обладнання виробництва щебеню
Практика, ауд. 4-П
Толкач О.М.
Технологія та обладнання виробництва щебеню
Практика, ауд. 3-П
Толкач О.М.
13:30-14:50
Іноземна мова (за проф. спрямуванням)
Практика, ауд. 414
Ткачук О.І.
Обладнання та інструмент для видобування і обробки природного каменю
Практика, ауд. 3-П
Камських О.В.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Основи теорії транспорту
Практика, ауд. 1-П
Шлапак В.О.
Підземні гірничі роботи
Практика, ауд. 4-П
Хоменчук О.В.
РР-46, ГГ-25, ГГ-26К
Підземні гірничі роботи
Лекція, ауд. 316
Хоменчук О.В.
10:00-11:20
Технологія та обладнання виробництва щебеню
Практика, ауд. 2-П
Толкач О.М.
Технологія та обладнання виробництва щебеню
Лекція, ауд. 3-П
Толкач О.М.
ТЗНС-37, ТЗНС-38К, РР-46, ЕО-37, ЕО-38К, ГГ-25, ГГ-26К
Політологія
Лекція, ауд. 244
Муляр В. І.
ГГ-25, ГГ-26К, РР-46
Основи теорії транспорту
Лекція, ауд. 5-П
Шлапак В.О.
Технологія та обладнання виробництва щебеню
Лекція, ауд. 5-П
Толкач О.М.
11:40-13:00
Термодинаміка
Практика, ауд. 1-П
Махно А.М.
Підземні гірничі роботи
Практика, ауд. 3-П
Хоменчук О.В.
Іноземна мова (за проф. спрямуванням)
Практика, ауд. 430
Ткачук О.І.
Фізичне виховання
Практика, ауд. Cпортзал
Бабій В.Д.
13:30-14:50
Обладнання та інструмент для видобування і обробки природного каменю
Практика, ауд. 3-П
Камських О.В.
Іноземна мова (за проф. спрямуванням)
Практика, ауд. 319
Ткачук О.І.
Обладнання та інструмент для видобування і обробки природного каменю
Лекція, ауд. 3-П
Камських О.В.
Політологія
Практика, ауд. 227
Муляр В. І.
15:00-16:20
16:30-17:50