Розклад групи РР-46

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Бабій В.Д.
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
ГГ-25, ГГ-26К, РР-46
Гідромеханіка
Лекція,ауд. 421
Колодій М.А.
Проектування гірничих підприємств
Практика,ауд. 1-П
Левицький В.Г.
Безпека життєдіяльності
Практика,ауд. 3-П
Камських О.В.
ГГ-25, ГГ-26К, РР-46
Метрологія, стандартизація та сертифікація
Лекція,ауд. 5-П
Шлапак В.О.
11:40-13:00
Метрологія, стандартизація та сертифікація
Практика,ауд. 3-П
Шлапак В.О.
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 306
Згурська О.І.
ГГ-25, ГГ-26К, РР-46
Проектування гірничих підприємств
Лекція,ауд. 432
Іськов С.С.
Монтаж облицювальної продукції з каменю
Лекція,ауд. 312
Остафійчук Н.М.
13:30-14:50
Проектування гірничих підприємств
Практика,ауд. 2-П
Левицький В.Г.
ГГ-25, ГГ-26К, РР-46
Безпека життєдіяльності
Лекція,ауд. 5-П
Камських О.В.
Монтаж облицювальної продукції з каменю
Практика,ауд. 305
Остафійчук Н.М.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Монтаж облицювальної продукції з каменю
Практика,ауд. 305
Остафійчук Н.М.
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
Монтаж облицювальної продукції з каменю
Практика,ауд. 305
Остафійчук Н.М.
ГГ-25, ГГ-26К, РР-46
Проектування гірничих підприємств
Лекція,ауд. 421
Іськов С.С.
Електрифікація та автоматизація гірничого виробництва
Лабораторна,ауд. 117
Шавурський Ю.О.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзал
Бабій В.Д.
11:40-13:00
Проектування гірничих підприємств
Практика,ауд. 4-П
Левицький В.Г.
ГГ-25, ГГ-26К, РР-46
Електрифікація та автоматизація гірничого виробництва
Лекція,ауд. 426
Шавурський Ю.О.
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 306
Згурська О.І.
Гідромеханіка
Лабораторна,ауд. 06
Колодій М.А.
13:30-14:50
Монтаж облицювальної продукції з каменю
Лекція,ауд. 312
Остафійчук Н.М.
Метрологія, стандартизація та сертифікація
Практика,ауд. 3-П
Шлапак В.О.
Безпека життєдіяльності
Практика,ауд. 4-П
Камських О.В.
15:00-16:20
16:30-17:50