Розклад групи РР-45

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа
сьогодні
Четвер
П'ятниця
8:30-9:50
РР-44, РР-46К, РР-45, ГГ-24, ГГ-25К
Основи охорони праці
Лекція,ауд. 2-П
Іськов С.С.
РР-45, РР-44, РР-46К
Аерологія гірничих підприємств
Лекція,ауд. 421
Хоменчук О.В.
Гідрогеологія
Лекція,ауд. 5-П
Шлапак В.О.
РР-44, РР-46К, РР-45
Аерологія гірничих підприємств
Практика,ауд. 422
Хоменчук О.В.
Гідрогеологія
Практика,ауд. 325
Шлапак В.О.
Гідрогеологія
Практика,ауд. 409
Шлапак В.О.
10:00-11:20
Економіка гірничого підприємства з основами менеджменту
Практика,ауд. 308
Кірейцева Г.В.
РР-44, РР-46К, РР-45
Аерологія гірничих підприємств
Практика,ауд. 417
Хоменчук О.В.
Гідрогеологія
Практика,ауд. 2-П
Шлапак В.О.
РР-45, РР-44, РР-46К
Маркшейдерська справа
Лекція,ауд. 301
Ковалевич Л.А.
РР-45, РР-44, РР-46К
Гемологія
Лекція,ауд. 312
Ремезова О.О.
11:40-13:00
Маркшейдерська справа
Лабораторна,ауд. 305
Ковалевич Л.А.
Метрологія, стандартизація та сертифікація
Практика,ауд. 318
Мельник В.В.
13:30-14:50
Маркшейдерська справа
Лабораторна,ауд. 305
Ковалевич Л.А.
Гемологія
Практика,ауд. 310
Ремезова О.О.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Основи охорони праці
Лабораторна,ауд. 311
Камських О.В.
РР-44, РР-46К, РР-45, ГГ-24, ГГ-25К
Метрологія, стандартизація та сертифікація
Лекція,ауд. 5-П
Шлапак В.О.
РР-45, РР-44, РР-46К
Аерологія гірничих підприємств
Лекція,ауд. 312
Хоменчук О.В.
Гідрогеологія
Лекція,ауд. 5-П
Шлапак В.О.
10:00-11:20
Основи охорони праці
Лабораторна,ауд. 311
Камських О.В.
РР-44, РР-46К, РР-45, ГГ-24, ГГ-25К
Економіка гірничого підприємства з основами менеджменту
Лекція,ауд. 308
Кірейцева Г.В.
РР-45, РР-44, РР-46К
Гемологія
Лекція,ауд. 312
Ремезова О.О.
11:40-13:00
РР-44, РР-46К, РР-45
Аерологія гірничих підприємств
Практика,ауд. 409
Хоменчук О.В.
РР-44, РР-46К, РР-45
Аерологія гірничих підприємств
Практика,ауд. 422
Хоменчук О.В.
Метрологія, стандартизація та сертифікація
Практика,ауд. 403-а
Мельник В.В.
13:30-14:50
Економіка гірничого підприємства з основами менеджменту
Практика,ауд. 312
Кірейцева Г.В.
Гемологія
Практика,ауд. 310
Ремезова О.О.
15:00-16:20
Гідрогеологія
Практика,ауд. 308
Шлапак В.О.
16:30-17:50