Розклад групи РР-40М

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
РР-40М[2]
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 323
Суховецька С.В.
Геологія родовищ корисних копалин
Лекція,ауд. 308
Підвисоцький В.Т.
10:00-11:20
Інтелектуальна власність
Практика,ауд. 5-П
Криворучко А.О.
РР-40М[1]
Прикладні програми в гірництві
Лабораторна,ауд. 306
Башинський С.І.
Інтелектуальна власність
Лекція,ауд. 3-П
Криворучко А.О.
РР-40М[2]
Прикладні програми в гірництві
Лабораторна,ауд. 306
Башинський С.І.
11:40-13:00
Геологія родовищ корисних копалин
Практика,ауд. 310
Підвисоцький В.Т.
РР-40М[1]
Прикладні програми в гірництві
Лабораторна,ауд. 306
Башинський С.І.
Видобування та переробка будівельних гірських порід
Практика,ауд. 4-П
Хоменчук О.В.
РР-40М[2]
Прикладні програми в гірництві
Лабораторна,ауд. 306
Башинський С.І.
13:30-14:50
Сучасні фізико-хімічні методи обробки природного каменю
Лекція,ауд. 415
Шамрай В.І.
15:00-16:20
РР-40М[1]
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 225
Суховецька С.В.
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Видобування та переробка будівельних гірських порід
Лекція,ауд. 316
Підвисоцький В.Т.
РР-40М[2]
Прикладні програми в гірництві
Лабораторна,ауд. 306
Башинський С.І.
РР-40М, ГГ-22М
Охорона праці в галузі
Лекція,ауд. 308
Іськов С.С.
РР-40М[1]
Прикладні програми в гірництві
Лабораторна,ауд. 306
Башинський С.І.
10:00-11:20
Сучасні фізико-хімічні методи обробки природного каменю
Практика,ауд. 422
Шамрай В.І.
РР-40М[2]
Прикладні програми в гірництві
Лабораторна,ауд. 306
Башинський С.І.
Видобування та переробка будівельних гірських порід
Практика,ауд. 4-П
Хоменчук О.В.
РР-40М[1]
Прикладні програми в гірництві
Лабораторна,ауд. 306
Башинський С.І.
11:40-13:00
Геологія родовищ корисних копалин
Практика,ауд. 311
Підвисоцький В.Т.
РР-40М[2]
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 320
Суховецька С.В.
ГГ-22М, РР-40М
Охорона праці в галузі
Практика,ауд. 310
Остафійчук Н.М.
РР-40М[1]
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 323
Суховецька С.В.
13:30-14:50
15:00-16:20
16:30-17:50