МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ЖИТОМИРСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
Р О З К Л А Д
занять на ІІ семестр 2019-2020 навчального року
для студентів факультету публічного управління та права денної форми навчання
ЗАТВЕРДЖУЮ
Проректор з науково-педагогічної роботи
 
___________________ А.В. Морозов
"20" січня 2020 року
Час 1 курс, академічна група П-3
I тиждень ІI тиждень
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Розвиток комунікаційних навичок
Практика, ауд. 325
Суходольська А.С.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Конституційне право України
Лекція, ауд. 316
Горай О.С.
Конституційне право України
Практика, ауд. 424
Горай О.С.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Конституційне право України
Лекція, ауд. 316
Горай О.С.
Адміністративне право та процес
Практика, ауд. 424
Павліченко І.М.
Фізичне виховання
Практика, ауд. Спoртзaл
Гресь М.Я.
10:00-11:20
П-3[1]
Іноземна мова
Практика, ауд. 415
Мельниченко І.С.
П-3[2]
Іноземна мова
Практика, ауд. 406
Ковальчук І.С.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Адміністративне право та процес
Лекція, ауд. 401
Павліченко І.М.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Теорія держави і права
Лекція, ауд. 316
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Адміністративне право та процес
Лекція, ауд. 316
Павліченко І.М.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Економіка
Лекція, ауд. 401
Мельничук Д.П.
П-3[1]
Іноземна мова
Практика, ауд. 406
Мельниченко І.С.
П-3[2]
Іноземна мова
Практика, ауд. 430
Ковальчук І.С.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Теорія держави і права
Лекція, ауд. 316
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Судові та правоохоронні органи
Лекція, ауд. 334
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Адміністративне право та процес
Лекція, ауд. 334
Павліченко І.М.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Економіка
Лекція, ауд. 316
Мельничук Д.П.
11:40-13:00
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Судові та правоохоронні органи
Лекція, ауд. 401
Кузьмін С.А.
Історія держави і права
Практика, ауд. 414
Шпиталенко Г.А.
Адміністративне право та процес
Практика, ауд. 426
Павліченко І.М.
П-1, П-2, П-3
Історія держави і права
Лекція, ауд. 401
Шпиталенко Г.А.
П-1, П-2, П-3
Історія держави і права
Лекція, ауд. 401
Шпиталенко Г.А.
Теорія держави і права
Практика, ауд. 432
Павліченко І.М.
13:30-14:50
Судові та правоохоронні органи
Практика, ауд. 233
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, ПУА-4, ПЛ-1, ПЛ-2, П-1, П-2, П-3
Розвиток комунікаційних навичок
Лекція, ауд. 334
Богоявленська Ю.В.
Фізичне виховання
Практика, ауд. Cпортзал
Гресь М.Я.
П-3[1]
Іноземна мова
Практика, ауд. 325
Мельниченко І.С.
П-3[2]
Іноземна мова
Практика, ауд. 411
Ковальчук І.С.
15:00-16:20
Економіка
Практика, ауд. 430
Мельничук Д.П.
Судові та правоохоронні органи
Практика, ауд. 233
Кузьмін С.А.
Начальник навчально-методичного відділуІ.М. Царук
Декан ФПУПД.О. Грицишен