МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ЖИТОМИРСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
Р О З К Л А Д
занять на ІІ семестр 2019-2020 навчального року
для студентів факультету публічного управління та права денної форми навчання
ЗАТВЕРДЖУЮ
Проректор з науково-педагогічної роботи
 
___________________ А.В. Морозов
"20" січня 2020 року
Час 1 курс, академічна група П-2
I тиждень ІI тиждень
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Історія держави і права
Практика, ауд. 424
Шпиталенко Г.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Конституційне право України
Лекція, ауд. 316
Горай О.С.
Розвиток комунікаційних навичок
Практика, ауд. 319
Суходольська А.С.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Конституційне право України
Лекція, ауд. 316
Горай О.С.
Судові та правоохоронні органи
Практика, ауд. 233
Кузьмін С.А.
Конституційне право України
Практика, ауд. 432
Горай О.С.
Економіка
Практика, ауд. 414
Мельничук Д.П.
10:00-11:20
П-2[1]
Іноземна мова
Практика, ауд. 317
Захарчук В.О.
П-2[2]
Іноземна мова
Практика, ауд. 319
Марчук К.І.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Адміністративне право та процес
Лекція, ауд. 401
Павліченко І.М.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Теорія держави і права
Лекція, ауд. 316
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Адміністративне право та процес
Лекція, ауд. 316
Павліченко І.М.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Економіка
Лекція, ауд. 401
Мельничук Д.П.
П-2[1]
Іноземна мова
Практика, ауд. 424
Захарчук В.О.
П-2[2]
Іноземна мова
Практика, ауд. 415
Марчук К.І.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Теорія держави і права
Лекція, ауд. 316
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Судові та правоохоронні органи
Лекція, ауд. 334
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Адміністративне право та процес
Лекція, ауд. 334
Павліченко І.М.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Економіка
Лекція, ауд. 316
Мельничук Д.П.
11:40-13:00
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Судові та правоохоронні органи
Лекція, ауд. 401
Кузьмін С.А.
Фізичне виховання
Практика, ауд. Cпортзал
Острогляд А.Є.
П-1, П-2, П-3
Історія держави і права
Лекція, ауд. 401
Шпиталенко Г.А.
П-1, П-2, П-3
Історія держави і права
Лекція, ауд. 401
Шпиталенко Г.А.
Фізичне виховання
Практика, ауд. Спортзaл
Острогляд А.Є.
13:30-14:50
ПД-3, ПД-4, ПУА-4, ПЛ-1, ПЛ-2, П-1, П-2, П-3
Розвиток комунікаційних навичок
Лекція, ауд. 334
Богоявленська Ю.В.
Адміністративне право та процес
Практика, ауд. 432
Павліченко І.М.
П-2[1]
Іноземна мова
Практика, ауд. 430
Захарчук В.О.
П-2[2]
Іноземна мова
Практика, ауд. 409
Марчук К.І.
Теорія держави і права
Практика, ауд. 414
Павліченко І.М.
15:00-16:20
Судові та правоохоронні органи
Практика, ауд. 233
Кузьмін С.А.
Адміністративне право та процес
Практика, ауд. 432
Павліченко І.М.
Начальник навчально-методичного відділуІ.М. Царук
Декан ФПУПД.О. Грицишен