Розклад групи П-2

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Історія держави і права
Практика,ауд. 424
Шпиталенко Г.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Конституційне право України
Лекція,ауд. 316
Горай О.С.
Розвиток комунікаційних навичок
Практика,ауд. 319
Суходольська А.С.
10:00-11:20
П-2[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 317
Захарчук В.О.
П-2[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 319
Марчук К.І.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Адміністративне право та процес
Лекція,ауд. 401
Павліченко І.М.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Теорія держави і права
Лекція,ауд. 316
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Адміністративне право та процес
Лекція,ауд. 316
Павліченко І.М.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Економіка
Лекція,ауд. 401
Мельничук Д.П.
11:40-13:00
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Судові та правоохоронні органи
Лекція,ауд. 401
Кузьмін С.А.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпортзал
Острогляд А.Є.
П-1, П-2, П-3
Історія держави і права
Лекція,ауд. 401
Шпиталенко Г.А.
13:30-14:50
ПД-3, ПД-4, ПУА-4, ПЛ-1, ПЛ-2, П-1, П-2, П-3
Розвиток комунікаційних навичок
Лекція,ауд. 334
Богоявленська Ю.В.
Адміністративне право та процес
Практика,ауд. 432
Павліченко І.М.
15:00-16:20
Судові та правоохоронні органи
Практика,ауд. 233
Кузьмін С.А.
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок
сьогодні
Вівторок
Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Конституційне право України
Лекція,ауд. 316
Горай О.С.
Судові та правоохоронні органи
Практика,ауд. 233
Кузьмін С.А.
Конституційне право України
Практика,ауд. 432
Горай О.С.
Економіка
Практика,ауд. 414
Мельничук Д.П.
10:00-11:20
П-2[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 424
Захарчук В.О.
П-2[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 415
Марчук К.І.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Теорія держави і права
Лекція,ауд. 316
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Судові та правоохоронні органи
Лекція,ауд. 334
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Адміністративне право та процес
Лекція,ауд. 334
Павліченко І.М.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Економіка
Лекція,ауд. 316
Мельничук Д.П.
11:40-13:00
П-1, П-2, П-3
Історія держави і права
Лекція,ауд. 401
Шпиталенко Г.А.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Острогляд А.Є.
13:30-14:50
П-2[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 430
Захарчук В.О.
П-2[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 409
Марчук К.І.
Теорія держави і права
Практика,ауд. 414
Павліченко І.М.
15:00-16:20
Адміністративне право та процес
Практика,ауд. 432
Павліченко І.М.
16:30-17:50