Розклад групи П-1

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Гресь М.Я.
П-1, П-2, П-3
Історія держави і права
Лекція,ауд. 401
Шпиталенко Г.А.
Конституційне право України
Практика,ауд. 317
Горай О.С.
Українська мова за професійним спрямуванням
Практика,ауд. 225
Білоус Б.П.
Юридична деонтологія
Практика,ауд. 414
Павліченко І.М.
10:00-11:20
П-1, П-2, П-3, ПД-3, ПД-4
Теорія держави і права
Лекція,ауд. 401
Кузьмін С.А.
Логіка
Практика,ауд. 411
Кобетяк А.Р.
П-1, П-2, П-3, ПД-3, ПД-4
Логіка
Лекція,ауд. 334
Кобетяк А.Р.
П-1, П-2, П-3, ПД-3, ПД-4
Конституційне право України
Лекція,ауд. 316
Горай О.С.
П-1, П-2, П-3, ПД-3, ПД-4
Юридична деонтологія
Лекція,ауд. 316
Павліченко І.М.
11:40-13:00
П-1[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 415
Колодій-Загільська О.А.
П-1[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 411
Бондаренко К.С.
П-1[2]
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Тростенюк Т.М.
П-1[1]
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Тростенюк Т.М.
П-1, ПД-4, П-2, П-3, ПД-3
Економічна інформатика
Лекція,ауд. 316
Дикий А.П.
13:30-14:50
П-1[2]
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Тростенюк Т.М.
П-1[1]
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Тростенюк Т.М.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Логіка
Практика,ауд. 411
Кобетяк А.Р.
П-1, П-2, П-3
Історія держави і права
Лекція,ауд. 334
Шпиталенко Г.А.
Українська мова за професійним спрямуванням
Практика,ауд. 225
Білоус Б.П.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзал
Гресь М.Я.
10:00-11:20
П-1, П-2, П-3, ПД-3, ПД-4
Конституційне право України
Лекція,ауд. 334
Горай О.С.
П-1, П-2, П-3, ПД-3, ПД-4
Теорія держави і права
Лекція,ауд. 401
Кузьмін С.А.
П-1, П-2, П-3, ПД-3, ПД-4
Юридична деонтологія
Лекція,ауд. 334
Павліченко І.М.
Теорія держави і права
Практика,ауд. 333-б
Павліченко І.М.
П-1, П-2, П-3, ПД-3, ПД-4
Логіка
Лекція,ауд. 401
Кобетяк А.Р.
11:40-13:00
П-1[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 317
Колодій-Загільська О.А.
П-1[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 227
Бондаренко К.С.
Історія держави і права
Практика,ауд. 411
Шпиталенко Г.А.
13:30-14:50
П-1[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 415
Колодій-Загільська О.А.
П-1[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 317
Бондаренко К.С.
15:00-16:20
16:30-17:50