Розклад групи П-1

І тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Розвиток комунікаційних навичок
Практика,ауд. 325
Суходольська А.С.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Конституційне право України
Лекція,ауд. 316
Горай О.С.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпортзал
Гресь М.Я.
10:00-11:20
П-1[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 320
Колодій-Загільська О.А.
П-1[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 409
Бондаренко К.С.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Адміністративне право та процес
Лекція,ауд. 401
Павліченко І.М.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Теорія держави і права
Лекція,ауд. 316
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Адміністративне право та процес
Лекція,ауд. 316
Павліченко І.М.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Економіка
Лекція,ауд. 401
Мельничук Д.П.
11:40-13:00
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Судові та правоохоронні органи
Лекція,ауд. 401
Кузьмін С.А.
Економіка
Практика,ауд. 430
Мельничук Д.П.
Історія держави і права
Практика,ауд. 414
Шпиталенко Г.А.
П-1, П-2, П-3
Історія держави і права
Лекція,ауд. 401
Шпиталенко Г.А.
13:30-14:50
Судові та правоохоронні органи
Практика,ауд. 233
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, ПУА-4, ПЛ-1, ПЛ-2, П-1, П-2, П-3
Розвиток комунікаційних навичок
Лекція,ауд. 334
Богоявленська Ю.В.
15:00-16:20
Адміністративне право та процес
Практика,ауд. 225
Павліченко І.М.
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Конституційне право України
Лекція,ауд. 316
Горай О.С.
Адміністративне право та процес
Практика,ауд. 414
Павліченко І.М.
Конституційне право України
Практика,ауд. 225
Горай О.С.
10:00-11:20
П-1[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 320
Колодій-Загільська О.А.
П-1[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 409
Бондаренко К.С.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Теорія держави і права
Лекція,ауд. 316
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Судові та правоохоронні органи
Лекція,ауд. 334
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Адміністративне право та процес
Лекція,ауд. 334
Павліченко І.М.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Економіка
Лекція,ауд. 316
Мельничук Д.П.
11:40-13:00
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзaл
Гресь М.Я.
П-1, П-2, П-3
Історія держави і права
Лекція,ауд. 401
Шпиталенко Г.А.
13:30-14:50
Судові та правоохоронні органи
Практика,ауд. 233
Кузьмін С.А.
П-1[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 426
Колодій-Загільська О.А.
П-1[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 406
Бондаренко К.С.
15:00-16:20
Теорія держави і права
Практика,ауд. 414
Павліченко І.М.
16:30-17:50