Розклад групи ПУА-4

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вища математика
Практика,ауд. 319
Головня Р.М.
Економіка та врядування
Лекція,ауд. 238
Мельничук Д.П.
Місцеве самоврядування
Практика,ауд. 233
Войціцька К.М.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Петренко В.І.
10:00-11:20
Вища математика
Лекція,ауд. 428
Головня Р.М.
ПУА-4, ПУА-3
Дипломатичний протокол
Лекція,ауд. 414
Тичина В.П.
Економіка та врядування
Практика,ауд. 221
Мельничук Д.П.
ПУА-4, ПУА-3
Місцеве самоврядування
Лекція,ауд. 238
Грицишен Д.О., Войціцька К.М.
Державна служба
Лекція,ауд. 221
Сергієнко Л.В.
11:40-13:00
ПУА-4, П-1К
Право в публічному управлінні
Лекція,ауд. 424
Тичина В.П.
Державна служба
Практика,ауд. 233
Сергієнко Л.В.
П-1К, ПУА-4
Право в публічному управлінні
Практика,ауд. 424
Тичина В.П.
ПУА-4[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 225
Бондаренко К.С.
ПУА-4[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 325
Хорош О.В.
13:30-14:50
ПУА-4[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 406
Бондаренко К.С.
ПУА-4[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 409
Хорош О.В.
ПД-3, ПД-4, ПУА-4, ПЛ-1, ПЛ-2, П-1, П-2, П-3
Розвиток комунікаційних навичок
Лекція,ауд. 334
Богоявленська Ю.В.
Історично-аналітичний дискурс
Лекція,ауд. 221
Кондратюк Ю.С.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок
сьогодні
Вівторок
Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Економіка та врядування
Лекція,ауд. 244
Мельничук Д.П.
П-1К, ПУА-4
Право в публічному управлінні
Практика,ауд. 225
Тичина В.П.
ПУА-4, ПУА-3
Дипломатичний протокол
Лекція,ауд. 221
Тичина В.П.
Історично-аналітичний дискурс
Практика,ауд. 430
Кондратюк Ю.С.
ПУА-4[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 406
Бондаренко К.С.
ПУА-4[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 317
Хорош О.В.
10:00-11:20
Місцеве самоврядування
Практика,ауд. 238
Войціцька К.М.
ПУА-4, П-1К
Право в публічному управлінні
Лекція,ауд. 225
Тичина В.П.
Вища математика
Практика,ауд. 308
Головня Р.М.
Історично-аналітичний дискурс
Лекція,ауд. 414
Кондратюк Ю.С.
ПУА-4, ПУА-3
Місцеве самоврядування
Лекція,ауд. 221
Грицишен Д.О., Войціцька К.М.
11:40-13:00
Дипломатичний протокол
Практика,ауд. 319
Тичина В.П.
Економіка та врядування
Практика,ауд. 233
Мельничук Д.П.
Розвиток комунікаційних навичок
Практика,ауд. 233
Суходольська А.С.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзaл
Петренко В.І.
13:30-14:50
Державна служба
Практика,ауд. 221
Сергієнко Л.В.
15:00-16:20
16:30-17:50