Розклад групи ПУА-2

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Економічний аналіз діяльності бюджетних установ
Практика,ауд. 432
Барановська Т.В.
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Історично-аналітичний дискурс
Лекція,ауд. 244
Кондратюк Ю.С.
10:00-11:20
Економічний аналіз діяльності бюджетних установ
Лекція,ауд. 414
Барановська Т.В.
Інформаційні системи та технології за фаховим спрямуванням
Лекція,ауд. 233
Дикий А.П.
Сталий розвиток
Практика,ауд. 312
Корбут М.Б.
Історично-аналітичний дискурс
Практика,ауд. 414
Кондратюк Ю.С.
11:40-13:00
Дослідження політики
Практика,ауд. 233
Загурська-Антонюк В.Ф.
Сталий розвиток
Лекція,ауд. 312
Корбут М.Б.
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 320
Сивак О.Б.
Дослідження політики
Лекція,ауд. 233
Загурська-Антонюк В.Ф.
13:30-14:50
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 325
Сивак О.Б.
П-1К, ПУА-2
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзал
Цуд І.В.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер
сьогодні
П'ятниця
8:30-9:50
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
Економічний аналіз діяльності бюджетних установ
Практика,ауд. 414
Барановська Т.В.
Сталий розвиток
Практика,ауд. 403-а
Корбут М.Б.
Економічний аналіз діяльності бюджетних установ
Лекція,ауд. 225
Барановська Т.В.
П-1К, ПУА-2
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Цуд І.В.
11:40-13:00
Дослідження політики
Практика,ауд. 414
Загурська-Антонюк В.Ф.
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 406
Сивак О.Б.
Інформаційні системи та технології за фаховим спрямуванням
Лабораторна,ауд. 333-б
Дикий А.П.
Історично-аналітичний дискурс
Лекція,ауд. 225
Кондратюк Ю.С.
13:30-14:50
Дослідження політики
Лекція,ауд. 414
Загурська-Антонюк В.Ф.
Інформаційні системи та технології за фаховим спрямуванням
Лабораторна,ауд. 333-б
Дикий А.П.
Сталий розвиток
Лекція,ауд. 312
Корбут М.Б.
15:00-16:20
Інформаційні системи та технології за фаховим спрямуванням
Лабораторна,ауд. 333-б
Дикий А.П.
16:30-17:50