Розклад групи ПУА-1

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Публічні комунікації та зв'язки з громадскістю
Лекція,ауд. 233
Леган І.М.
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 406
Суховецька С.В.
Публічні комунікації та зв'язки з громадскістю
Практика,ауд. 248
Леган І.М.
Дипломатичний протокол
Практика,ауд. 221
Тичина В.П.
10:00-11:20
Електронна демократія та електронна держава
Практика,ауд. 417
Кучменко В.О.
ПУА-1, ПУА-2
Дипломатичний протокол
Лекція,ауд. 221
Тичина В.П.
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 409
Суховецька С.В.
Управління ОТГ
Практика,ауд. 233
Кучменко В.О.
11:40-13:00
Міжнародні комерційні угоди та розрахунки
Практика,ауд. 233
Каленчук Л.В.
Соціальна і гуманітарна політика
Практика,ауд. 233
Мельничук Д.П.
Соціальна і гуманітарна політика
Лекція,ауд. 233
Мельничук Д.П.
Управління ОТГ
Лекція,ауд. 233
Кучменко В.О.
13:30-14:50
Міжнародні комерційні угоди та розрахунки
Лекція,ауд. 233
Каленчук Л.В.
Електронна демократія та електронна держава
Лекція,ауд. 244
Кучменко В.О.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Острогляд А.Є.
Електронна демократія та електронна держава
Лекція,ауд. 248
Кучменко В.О.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Управління ОТГ
Лекція,ауд. 227
Кучменко В.О.
Соціальна і гуманітарна політика
Лекція,ауд. 244
Мельничук Д.П.
Управління ОТГ
Лекція,ауд. 233
Кучменко В.О.
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 414
Суховецька С.В.
10:00-11:20
Публічні комунікації та зв'язки з громадскістю
Лекція,ауд. 233
Леган І.М.
Міжнародні комерційні угоди та розрахунки
Практика,ауд. 319
Каленчук Л.В.
Етика та іміджмейкінг
Практика,ауд. 244
Леган І.М.
Електронна демократія та електронна держава
Лекція,ауд. 248
Кучменко В.О.
11:40-13:00
ПУА-1, ПУА-2
Дипломатичний протокол
Лекція,ауд. 225
Тичина В.П.
Міжнародні комерційні угоди та розрахунки
Лекція,ауд. 233
Каленчук Л.В.
П-1К, ПУА-2, ПУА-1
Етика та іміджмейкінг
Лекція,ауд. 244
Леган І.М.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпoртзал
Острогляд А.Є.
13:30-14:50
Управління ОТГ
Практика,ауд. 225
Кучменко В.О.
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 319
Суховецька С.В.
Електронна демократія та електронна держава
Практика,ауд. 426
Кучменко В.О.
15:00-16:20
16:30-17:50