Розклад групи ПМ-140

Увага! Для перегляду старого розкладу, який діяв з 9 вересня по 20 вересня 2020 року, натисність тут

І тиждень

21 вересня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Інженерна та комп’ютерна графіка
Лабораторна,ауд. 111-б
Глембоцька Лариса Євгеніївна
ААГ-21, АГК-27, ТРТ-5, МБ-8, ПМ-140
Механіка матеріалів і конструкцій
Лекція,ауд. 250
Можаровський Микола Мар`янович
10:00-11:20
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Комп'ютерна графіка в середовищі Autodesk
Лекція,ауд. 312
Мельник Олександр Леонідович
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Лекція,ауд. 244
Громовий Олексій Андрійович
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Основи моделювання транспортних потоків
Лекція,ауд. 301
Бегерський Дмитро Богданович
Інженерна та комп’ютерна графіка
Лабораторна,ауд. 111-б
Глембоцька Лариса Євгеніївна
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Комп'ютерна графіка в середовищі Autodesk
Практика,ауд. 111-б
Глембоцька Лариса Євгеніївна
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Практика,ауд. 240 (лаб. АтаКІТ)
Громовий Олексій Андрійович
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Основи моделювання транспортних потоків
Практика,ауд. 232 (лаб.АіТТ)
Бегерський Дмитро Богданович
11:40-13:00
Вища математика
Практика,ауд. 411
Бондарчук Василь Миколайович
ПМ-139, ПМ-140
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (1)
Крупенін Олег Миколайович
МБ-8, ПМ-140
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лекція,ауд. 432
Шавурський Юрій Олександрович
13:30-14:50
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Практика,ауд. 120
Шавурський Юрій Олександрович
Механіка матеріалів і конструкцій
Практика,ауд. 422
Можаровський Микола Мар`янович
15:00-16:20
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 02
Фурсова Людмила Іванівна
Економічна безпека підприємства
Лекція,ауд. 310
Дика Олена Сергіївна
ААГ-21, МБ-8, ПМ-140, ТРТ-5
Вища математика
Лекція,ауд. 401
Бондарчук Василь Миколайович
16:30-17:50
Економічна безпека підприємства
Практика,ауд. 311
Дика Олена Сергіївна
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 138
Фурсова Людмила Іванівна

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вища математика
Практика,ауд. 238
Бондарчук Василь Миколайович
ААГ-21, АГК-27, ТРТ-5, МБ-8, ПМ-140
Механіка матеріалів і конструкцій
Лекція,ауд. 250
Можаровський Микола Мар`янович
Механіка матеріалів і конструкцій
Лабораторна,ауд. 130
Можаровський Микола Мар`янович
10:00-11:20
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лабораторна,ауд. 120
Шавурський Юрій Олександрович
ПМ-139, ПМ-140
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (5)
Крупенін Олег Миколайович
Механіка матеріалів і конструкцій
Лабораторна,ауд. 130
Можаровський Микола Мар`янович
11:40-13:00
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 317
Фурсова Людмила Іванівна
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лабораторна,ауд. 120
Шавурський Юрій Олександрович
МБ-8, ПМ-140
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лекція,ауд. 308
Шавурський Юрій Олександрович
13:30-14:50
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Практика,ауд. 120
Шавурський Юрій Олександрович
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Комп'ютерна графіка в середовищі Autodesk
Практика,ауд. 111-а
Глембоцька Лариса Євгеніївна
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Практика,ауд. 226
Громовий Олексій Андрійович
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Основи моделювання транспортних потоків
Практика,ауд. 232 (лаб.АіТТ)
Бегерський Дмитро Богданович
Інженерна та комп’ютерна графіка
Лабораторна,ауд. 111-а
Глембоцька Лариса Євгеніївна
15:00-16:20
Механіка матеріалів і конструкцій
Практика,ауд. 415
Можаровський Микола Мар`янович
Економічна безпека підприємства
Практика,ауд. 406
Дика Олена Сергіївна
16:30-17:50
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Комп'ютерна графіка в середовищі Autodesk
Лекція,ауд. 312
Мельник Олександр Леонідович
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Лекція,ауд. 244
Громовий Олексій Андрійович
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Основи моделювання транспортних потоків
Лекція,ауд. 301
Бегерський Дмитро Богданович