Розклад групи ПМ-139

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
10:00-11:20
11:40-13:00
13:30-14:50
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лабораторна,ауд. 117
Шавурський Ю.О.
ААГ-20, ТРТ-4, ПМ-139
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпортзал
Гресь М.Я.
ААГ-20, ТРТ-4, ПМ-139
Філософія
Лекція,ауд. 250
Муляр В. І.
15:00-16:20
Вища математика
Лекція,ауд. 319
Бондарчук В.М.
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лабораторна,ауд. 117
Шавурський Ю.О.
ААГ-20, ПМК-24, МБК-24, ПМ-139
Механіка матеріалів і конструкцій
Практика,ауд. 138
Можаровський М.М.
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лекція,ауд. 248
Шавурський Ю.О.
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Лекція,ауд. 248
Громовий О.А.
16:30-17:50
Вища математика
Практика,ауд. 421
Бондарчук В.М.
ААГ-20, ПМК-24, ПМ-139, МБК-24
Механіка матеріалів і конструкцій
Лекція,ауд. 138
Можаровський М.М.
Інженерна та комп’ютерна графіка
Практика,ауд. 111-б
Райковська Г.О.
ААГ-20, ТРТ-4, ПМ-139
Іноземна мова
Практика,ауд. 227
Згурська О.І.
ААГ-20, ТРТ-4, ПМ-139
Філософія
Практика,ауд. 225
Литвинчук О. В.

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
10:00-11:20
11:40-13:00
МБК-24, ПМ-139, ПМК-24
Механіка матеріалів і конструкцій
Лабораторна,ауд. 138
Можаровський М.М.
ААГ-20, ТРТ-4, ПМ-139
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Гресь М.Я.
13:30-14:50
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Лабораторна,ауд. 111-б
Мудревський П.І.
МБК-24, ПМ-139, ПМК-24
Механіка матеріалів і конструкцій
Лабораторна,ауд. 138
Можаровський М.М.
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лабораторна,ауд. 117
Шавурський Ю.О.
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Лекція,ауд. 248
Громовий О.А.
15:00-16:20
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Лабораторна,ауд. 111-б
Мудревський П.І.
Інженерна та комп’ютерна графіка
Лабораторна,ауд. 111-б
Райковська Г.О.
ААГ-20, ПМК-24, ПМ-139, МБК-24
Механіка матеріалів і конструкцій
Лекція,ауд. 138
Можаровський М.М.
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лекція,ауд. 317
Шавурський Ю.О.
ААГ-20, ТРТ-4, ПМ-139
Іноземна мова
Практика,ауд. 415
Згурська О.І.
16:30-17:50
Інженерна та комп’ютерна графіка
Лабораторна,ауд. 111-б
Райковська Г.О.
Вища математика
Практика,ауд. 411
Бондарчук В.М.
ААГ-20, ТРТ-4, ПМ-139
Іноземна мова
Практика,ауд. 225
Згурська О.І.