Розклад групи ПМК-23

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Технологія виготовлення типових деталей
Лекція,ауд. 316
Мельничук П.П.
10:00-11:20
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Бабій В.Д.
Експлуатація та обслуговування машин
Лабораторна,ауд. 09
Отаманський В.В.
11:40-13:00
Технологічна оснастка
Практика,ауд. 02
Яновський В.А.
САПР в машинобудуванні
Лабораторна,ауд. 111-а
Отаманський В.В.
Технологія виготовлення типових деталей
Практика,ауд. 10
Мельничук П.П.
Експлуатація та обслуговування машин
Лабораторна,ауд. 09
Отаманський В.В.
13:30-14:50
Металообробне обладнання Ч.2
Практика,ауд. 09
Отаманський В.В.
САПР в машинобудуванні
Лабораторна,ауд. 111-а
Отаманський В.В.
Технологічні процеси верстатів з ЧПК
Практика,ауд. 111-а
Головня В.Д.
15:00-16:20
Різальний інструмент
Лекція,ауд. 02
Балицька Н.О.
САПР в машинобудуванні
Лекція,ауд. 248
Мельник О.Л.
16:30-17:50
МБ-6, ПМК-23, ПМ-137
Експлуатація та обслуговування машин
Лекція,ауд. 424
Степчин Я.А.
МБ-6, ПМ-137, ПМК-23
Технологічні процеси верстатів з ЧПК
Лекція,ауд. 244
Головня В.Д.

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Технологія виготовлення типових деталей
Лекція,ауд. 334
Мельничук П.П.
10:00-11:20
Технологія виготовлення типових деталей
Практика,ауд. 10
Мельничук П.П.
11:40-13:00
Технологічна оснастка
Практика,ауд. 02
Яновський В.А.
Технологічні процеси верстатів з ЧПК
Практика,ауд. 111-а
Головня В.Д.
13:30-14:50
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Бабій В.Д.
МБ-6, ПМ-137, ПМК-23
Охорона праці
Лекція,ауд. 312
Іськов С.С.
Охорона праці
Практика,ауд. 310
Остафійчук Н.М.
15:00-16:20
МБ-6, ПМ-137, ПМК-23
Технологічна оснастка
Лекція,ауд. 414
Яновський В.А.
МБ-6, ПМК-23, ПМ-137
Експлуатація та обслуговування машин
Лекція,ауд. 248
Степчин Я.А.
МБ-6, ПМ-137, ПМК-23
Технологічні процеси верстатів з ЧПК
Лекція,ауд. 316
Головня В.Д.
16:30-17:50
Металообробне обладнання Ч.2
Лекція,ауд. 406
Степчин Я.А.
МБ-6, ПМ-137, ПМК-23
Різальний інструмент
Лекція,ауд. 248
Балицька Н.О.