Розклад групи ПД-3

І тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпортзал
Гресь М.Я.
Адміністративне право та процес
Практика,ауд. 225
Павліченко І.М.
Судові та правоохоронні органи
Практика,ауд. 233
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Конституційне право України
Лекція,ауд. 316
Горай О.С.
10:00-11:20
Розвиток комунікаційних навичок
Практика,ауд. 421
Суходольська А.С.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Адміністративне право та процес
Лекція,ауд. 401
Павліченко І.М.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Теорія держави і права
Лекція,ауд. 316
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Адміністративне право та процес
Лекція,ауд. 316
Павліченко І.М.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Економіка
Лекція,ауд. 401
Мельничук Д.П.
11:40-13:00
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Судові та правоохоронні органи
Лекція,ауд. 401
Кузьмін С.А.
ПД-4, ПД-3
Інформаційна безпека професійної діяльності
Лекція,ауд. 432
Кузьмін С.А.
Теорія держави і права
Практика,ауд. 414
Павліченко І.М.
ПД-3[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 406
Сивак О.Б.
ПД-3[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 430
Біляк І.В.
13:30-14:50
ПД-3[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 415
Сивак О.Б.
ПД-3[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 325
Біляк І.В.
ПД-3, ПД-4, ПУА-4, ПЛ-1, ПЛ-2, П-1, П-2, П-3
Розвиток комунікаційних навичок
Лекція,ауд. 334
Богоявленська Ю.В.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Конституційне право України
Лекція,ауд. 316
Горай О.С.
Конституційне право України
Практика,ауд. 426
Горай О.С.
Судові та правоохоронні органи
Практика,ауд. 225
Кузьмін С.А.
ПД-3[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 415
Сивак О.Б.
ПД-3[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 320
Біляк І.В.
10:00-11:20
Економіка
Практика,ауд. 426
Мельничук Д.П.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Теорія держави і права
Лекція,ауд. 316
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Судові та правоохоронні органи
Лекція,ауд. 334
Кузьмін С.А.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Адміністративне право та процес
Лекція,ауд. 334
Павліченко І.М.
ПД-3, ПД-4, П-1, П-2, П-3
Економіка
Лекція,ауд. 316
Мельничук Д.П.
11:40-13:00
Інформаційна безпека професійної діяльності
Практика,ауд. 233
Кузьмін С.А.
ПД-4, ПД-3
Інформаційна безпека професійної діяльності
Лекція,ауд. 432
Кузьмін С.А.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзaл
Гресь М.Я.
13:30-14:50
Адміністративне право та процес
Практика,ауд. 225
Павліченко І.М.
15:00-16:20
16:30-17:50