Розклад групи ПВ-4

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
МО-63, ПВ-4
Розвиток комунікаційних навичок
Практика,ауд. 221
Суходольська А.С.
МО-63, ТЗ-6, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ЕК-3
Мікроекономіка
Лекція,ауд. 334
Травін В.В.
10:00-11:20
МО-63, ПВ-4
Бухгалтерський облік
Практика,ауд. 424
Остапчук Т.П.
МО-63, ПВ-4
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Острогляд А.Є.
МО-63, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, МО-62, ЕК-3
Фінанси
Лекція,ауд. 401
Александрова М.М.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Економічна інформатика
Лекція,ауд. 316
Дикий А.П.
11:40-13:00
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Наумчук К.М.
МО-63, ПВ-4
Фінанси
Практика,ауд. 221
Александрова М.М.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Підприємництво та основи бізнесу
Лекція,ауд. 334
Бужимська К.О.
Іноземна мова
Практика,ауд. 320
Гайдай І.О.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Бухгалтерський облік
Лекція,ауд. 316
Жиглей І.В.
13:30-14:50
МО-63, ПВ-4
Мікроекономіка
Практика,ауд. 221
Травін В.В.
МО-63, ПВ-4
Підприємництво та основи бізнесу
Практика,ауд. 221
Бужимська К.О.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок
сьогодні
Вівторок
Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Наумчук К.М.
МО-63, ПВ-4
Бухгалтерський облік
Практика,ауд. 238
Остапчук Т.П.
МО-63, ПВ-4
Фінанси
Практика,ауд. 238
Александрова М.М.
МО-63, ТЗ-6, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ЕК-3
Мікроекономіка
Лекція,ауд. 334
Травін В.В.
10:00-11:20
МО-63, ПВ-4
Бухгалтерський облік
Практика,ауд. 401
Остапчук Т.П.
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Наумчук К.М.
МО-63, ПВ-4
Мікроекономіка
Практика,ауд. 414
Травін В.В.
Іноземна мова
Практика,ауд. 319
Гайдай І.О.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Бухгалтерський облік
Лекція,ауд. 334
Жиглей І.В.
11:40-13:00
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ЕК-1-К, ГРС-1
Розвиток комунікаційних навичок
Лекція,ауд. 334
Богоявленська Ю.В.
МО-63, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, МО-62, ЕК-3
Фінанси
Лекція,ауд. 316
Александрова М.М.
Іноземна мова
Практика,ауд. 325
Гайдай І.О.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Підприємництво та основи бізнесу
Лекція,ауд. 316
Бужимська К.О.
13:30-14:50
МО-63, ПВ-4
Підприємництво та основи бізнесу
Практика,ауд. 421
Бужимська К.О.
МО-63, ПВ-4
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпортзал
Острогляд А.Є.
15:00-16:20
16:30-17:50