Розклад групи ОО-4

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Менеджмент
Практика,ауд. 308
Осовський О.А.
Економічна теорія
Практика,ауд. 432
Юрківський О.Й.
Українська мова професійного спрямування
Практика,ауд. 401
Саннікова С. Б.
10:00-11:20
ЕК-3, МО-63, ТЗ-6, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4
Статистика
Лекція,ауд. 316
Іваненко В.О.
ГРС-1, ФБС-4, ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, МО-62, ОО-4
Господарське право/Корпоративне та підприємницьке право
Лекція,ауд. 316
Джумагельдієва Г.Д.
ЕК-3, МО-63, ТЗ-6, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4
Економічна теорія
Лекція,ауд. 316
Юрківський О.Й.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ПВ-3
Менеджмент
Лекція,ауд. 334
Бурачек І.В.
ГРС-1, ЕК-3, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, МО-63
Вступ до фаху
Лекція,ауд. 334
Бурачек І.В., Валінкевич Н.В., Виговська Н.Г., Давидюк Ю.В., Тарасюк Г.М., Чижевська Л.В., Шиманська К.В.
11:40-13:00
ОО-3К, ОО-4
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Цуд І.В.
ГРС-1, ФБС-4, ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, МО-62, ОО-4
Господарське право/Корпоративне та підприємницьке право
Лекція,ауд. 316
Джумагельдієва Г.Д.
Статистика
Практика,ауд. 423
Іваненко В.О.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4
Вища математика
Лекція,ауд. 316
Прилипко О.І.
13:30-14:50
Вища математика
Практика,ауд. 428
Прилипко О.І.
Господарське право/Корпоративне та підприємницьке право
Практика,ауд. 227
Джумагельдієва Г.Д.
Вступ до фаху
Практика,ауд. 233
Хоменко Г.Ю.
Іноземна мова
Практика,ауд. 319
Сивак О.Б.
15:00-16:20
Господарське право/Корпоративне та підприємницьке право
Практика,ауд. 244
Джумагельдієва Г.Д.
Іноземна мова
Практика,ауд. 430
Сивак О.Б.
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ПВ-3
Менеджмент
Лекція,ауд. 334
Бурачек І.В.
ЕК-3, МО-63, ТЗ-6, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4
Статистика
Лекція,ауд. 316
Іваненко В.О.
10:00-11:20
ЕК-3, МО-63, ТЗ-6, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4
Економічна теорія
Лекція,ауд. 316
Юрківський О.Й.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4
Вища математика
Лекція,ауд. 334
Прилипко О.І.
Вища математика
Практика,ауд. 426
Прилипко О.І.
Українська мова професійного спрямування
Практика,ауд. 319
Саннікова С. Б.
ГРС-1, ЕК-3, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, МО-63
Вступ до фаху
Лекція,ауд. 334
Бурачек І.В., Валінкевич Н.В., Виговська Н.Г., Давидюк Ю.В., Тарасюк Г.М., Чижевська Л.В., Шиманська К.В.
11:40-13:00
Вступ до фаху
Практика,ауд. 417
Хоменко Г.Ю.
Економічна теорія
Практика,ауд. 308
Юрківський О.Й.
ОО-3К, ОО-4
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Цуд І.В.
Статистика
Практика,ауд. 423
Іваненко В.О.
13:30-14:50
Іноземна мова
Практика,ауд. 319
Сивак О.Б.
15:00-16:20
Менеджмент
Практика,ауд. 301
Осовський О.А.
16:30-17:50