Розклад групи МТ-2

Увага! Для перегляду старого розкладу, який діяв з 9 вересня по 20 вересня 2020 року, натисність тут

І тиждень

21 вересня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 09
Хорош Ольга Володимирівна
Основи моделювання інформаційно-вимірювальних систем
Практика,ауд. 226
Лугових Оксана Олександрівна
Основи метрології
Практика,ауд. 225
Омельчук Ігор Анатолійович
10:00-11:20
Економіка та організація виробництва
Практика,ауд. 238
Ткачук Ганна Юріївна
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Комп'ютерна графіка в середовищі Autodesk
Лекція,ауд. 312
Мельник Олександр Леонідович
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Лекція,ауд. 244
Громовий Олексій Андрійович
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Основи моделювання транспортних потоків
Лекція,ауд. 301
Бегерський Дмитро Богданович
Економіка та організація виробництва
Лекція,ауд. 421
Ткачук Ганна Юріївна
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Комп'ютерна графіка в середовищі Autodesk
Практика,ауд. 111-б
Глембоцька Лариса Євгеніївна
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Практика,ауд. 240 (лаб. АтаКІТ)
Громовий Олексій Андрійович
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Основи моделювання транспортних потоків
Практика,ауд. 232 (лаб.АіТТ)
Бегерський Дмитро Богданович
11:40-13:00
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 02
Хорош Ольга Володимирівна
Основи метрології
Лабораторна,ауд. 226
Омельчук Ігор Анатолійович
13:30-14:50
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Практика,ауд. 226
Воронова Тетяна Станіславівна
МТК-1, МТ-2
Основи моделювання інформаційно-вимірювальних систем
Лекція,ауд. 248
Лугових Оксана Олександрівна
Основи метрології
Лабораторна,ауд. 226
Омельчук Ігор Анатолійович
15:00-16:20
Теорія ймовірностей і математична статистика
Практика,ауд. 238
Прилипко Олександр Іванович
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (3)
Бабій Василь Дмитрович
16:30-17:50
АТ-28, АТК-29, АТ-29, МТ-2
Теорія ймовірностей і математична статистика
Лекція,ауд. 250
Прилипко Олександр Іванович

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Основи метрології
Лекція,ауд. 428
Омельчук Ігор Анатолійович
10:00-11:20
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лабораторна,ауд. 226
Воронова Тетяна Станіславівна
АТ-28, АТК-29, АТ-29, МТ-2
Теорія ймовірностей і математична статистика
Лекція,ауд. 250
Прилипко Олександр Іванович
11:40-13:00
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лабораторна,ауд. 226
Воронова Тетяна Станіславівна
МТ-2, МТК-1
Основи моделювання інформаційно-вимірювальних систем
Лабораторна,ауд. 226
Лугових Оксана Олександрівна
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лекція,ауд. 301
Чепюк Ларіна Олексіївна
13:30-14:50
Основи моделювання інформаційно-вимірювальних систем
Практика,ауд. 226
Лугових Оксана Олександрівна
МТ-2, МТК-1
Основи моделювання інформаційно-вимірювальних систем
Лабораторна,ауд. 226
Лугових Оксана Олександрівна
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Комп'ютерна графіка в середовищі Autodesk
Практика,ауд. 111-а
Глембоцька Лариса Євгеніївна
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Практика,ауд. 226
Громовий Олексій Андрійович
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Основи моделювання транспортних потоків
Практика,ауд. 232 (лаб.АіТТ)
Бегерський Дмитро Богданович
15:00-16:20
МТК-1, МТ-2
Основи моделювання інформаційно-вимірювальних систем
Лекція,ауд. 316
Лугових Оксана Олександрівна
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (2)
Бабій Василь Дмитрович
Економіка та організація виробництва
Лекція,ауд. 301
Ткачук Ганна Юріївна
16:30-17:50
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Комп'ютерна графіка в середовищі Autodesk
Лекція,ауд. 312
Мельник Олександр Леонідович
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Лекція,ауд. 244
Громовий Олексій Андрійович
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Основи моделювання транспортних потоків
Лекція,ауд. 301
Бегерський Дмитро Богданович
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 08
Хорош Ольга Володимирівна
Теорія ймовірностей і математична статистика
Практика,ауд. 138
Прилипко Олександр Іванович