Розклад групи МТ-1

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Екологія
Практика, ауд. 318
Вінічук М.М.
АТ-27, МТ-1
Інженерна та комп'ютерна графіка
Лекція, ауд. 424
Глембоцька Л.Є.
10:00-11:20
МТ-1, АТ-27
Комп'ютерні технології та програмування
Лекція, ауд. 137
Добржанський О.О.
АТ-27, МТ-1
Фізичне виховання
Практика, ауд. Спoртзал
Засік Г.Б.
Іноземна мова
Практика, ауд. 120
Захарчук В.О.
ТР-14, БІ-21, АТ-27, МТ-1
Вища математика
Лекція, ауд. 334
Прилипко О.І.
МТ-1, АТ-27, ТР-14, БІ-21
Історія України
Лекція, ауд. 316
Кругляк М. Е.
11:40-13:00
МТ-1, АТ-27
Вища математика
Практика, ауд. 424
Прилипко О.І.
МТ-1, АТ-27
Електротехнічні та конструкційні матеріали
Практика, ауд. 421
Каргополова Н.П.
МТ-1, КІ-4[1]
Теорія електричних і магнітних кіл
Лабораторна, ауд. 115
Каргополова Н.П.
КІ-4, КБ-2, МТ-1
Теорія електричних і магнітних кіл
Лекція, ауд. 312
Каргополова Н.П.
13:30-14:50
МТ-1, АТ-27
Вища математика
Практика, ауд. 426
Прилипко О.І.
АТ-27, МТ-1
Електротехнічні та конструкційні матеріали
Лекція, ауд. 432
Каргополова Н.П.
МТ-1, КІ-4
Теорія електричних і магнітних кіл
Практика, ауд. 312
Каргополова Н.П.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Іноземна мова
Практика, ауд. 120
Захарчук В.О.
Екологія
Лекція, ауд. 310
Вінічук М.М.
МТ-1, АТ-27
Інженерна та комп'ютерна графіка
Практика, ауд. 424
Глембоцька Л.Є.
10:00-11:20
МТ-1, АТ-27
Комп'ютерні технології та програмування
Лекція, ауд. 137
Добржанський О.О.
АТ-27, МТ-1
Фізичне виховання
Практика, ауд. Cпортзал
Засік Г.Б.
АТ-27, МТ-1
Комп'ютерні технології та програмування
Лабораторна, ауд. 240
Добржанський О.О.
ТР-14, БІ-21, АТ-27, МТ-1
Вища математика
Лекція, ауд. 334
Прилипко О.І.
МТ-1, АТ-27
Електротехнічні та конструкційні матеріали
Практика, ауд. 424
Каргополова Н.П.
11:40-13:00
КІ-4, КБ-2, МТ-1
Теорія електричних і магнітних кіл
Лекція, ауд. 334
Каргополова Н.П.
МТ-1, АТ-27
Вища математика
Практика, ауд. 426
Прилипко О.І.
АТ-27, МТ-1
Комп'ютерні технології та програмування
Лабораторна, ауд. 240
Добржанський О.О.
АТ-27, МТ-1
Інженерна та комп'ютерна графіка
Лекція, ауд. 424
Глембоцька Л.Є.
АТ-27, МТ-1
Електротехнічні та конструкційні матеріали
Лекція, ауд. 132
Каргополова Н.П.
13:30-14:50
МТ-1, КІ-4
Теорія електричних і магнітних кіл
Практика, ауд. 432
Каргополова Н.П.
МТ-1, АТ-27
Вища математика
Практика, ауд. 423
Прилипко О.І.
АТ-27, МТ-1
Історія України
Практика, ауд. 227
Кругляк М. Е.
Іноземна мова
Практика, ауд. 120
Захарчук В.О.
15:00-16:20
16:30-17:50