Розклад групи МО-63

Увага! Для перегляду старого розкладу, який діяв з 9 вересня по 20 вересня 2020 року, натисність тут

І тиждень

21 вересня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
МО-63, ПВ-4
Економіка підприємства
Практика,ауд. 132
Бірюченко Світлана Юріївна
МО-63, ПВ-4
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (2)
Острогляд Андрій Євгенійович
10:00-11:20
Маркетинг
Практика,ауд. 138
Пащенко Ольга Петрівна
Маркетинг
Практика,ауд. 317
Пащенко Ольга Петрівна
МО-63, ПВ-4
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 414
Гайдай Ірина Олегівна
ЕК-3, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, МО-63, ПВ-4
Макроекономіка
Лекція,ауд. 334
Ущаповський Юрій Володимирович
11:40-13:00
МО-63, ПВ-4
Економіка підприємства
Практика,ауд. 417
Бірюченко Світлана Юріївна
МО-63, ПВ-4
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 414
Гайдай Ірина Олегівна
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Офісний менеджмент
Практика,ауд. 432
Бурачек Ігор Володимирович
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Туристичний бізнес
Практика,ауд. 401
Мілінчук Ольга Володимирівна
13:30-14:50
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Офісний менеджмент
Лекція,ауд. 414
Бурачек Ігор Володимирович
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Туристичний бізнес
Лекція,ауд. 244
Мілінчук Ольга Володимирівна
МО-63, ПВ-4
Обліково-аналітичне забезпечення підприємницької діяльності
Практика,ауд. 244
Остапчук Тетяна Петрівна
15:00-16:20
Маркетинг
Лекція,ауд. 306
Пащенко Ольга Петрівна
МО-63, ПВ-4
Економіка підприємства
Практика,ауд. 415
Бірюченко Світлана Юріївна
МО-62, МО-63, ПВ-4, МО-62к
Обліково-аналітичне забезпечення підприємницької діяльності
Лекція,ауд. 316
Остапчук Тетяна Петрівна
16:30-17:50
ТЗ-6, ФБС-4, МО-63, ПВ-4
Економіка підприємства
Лекція,ауд. 401
Бірюченко Світлана Юріївна

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ТЗ-6, ФБС-4, МО-63, ПВ-4
Економіка підприємства
Лекція,ауд. 244
Бірюченко Світлана Юріївна
10:00-11:20
ГРС-1, ЕК-3, ОО-4, ТЗ-6, ФБС-4, МО-63, ПВ-4
Філософія
Лекція,ауд. 334
Муляр Володимир Ілліч
11:40-13:00
МО-63, ПВ-4
Макроекономіка
Практика,ауд. 430
Ущаповський Юрій Володимирович
МО-62, МО-63, ПВ-4, МО-62к
Обліково-аналітичне забезпечення підприємницької діяльності
Лекція,ауд. 316
Остапчук Тетяна Петрівна
13:30-14:50
Маркетинг
Лекція,ауд. 432
Пащенко Ольга Петрівна
Маркетинг
Практика,ауд. 308
Пащенко Ольга Петрівна
МО-63, ПВ-4
Обліково-аналітичне забезпечення підприємницької діяльності
Практика,ауд. 238
Остапчук Тетяна Петрівна
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Офісний менеджмент
Лекція,ауд. 308
Бурачек Ігор Володимирович
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Туристичний бізнес
Лекція,ауд. 244
Мілінчук Ольга Володимирівна
15:00-16:20
Маркетинг
Практика,ауд. 233
Пащенко Ольга Петрівна
МО-63, ПВ-4
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 414
Гайдай Ірина Олегівна
ЕК-3, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, МО-63, ПВ-4
Макроекономіка
Лекція,ауд. 334
Ущаповський Юрій Володимирович
МО-63, ПВ-4
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (1)
Острогляд Андрій Євгенійович
16:30-17:50
МО-63, ПВ-4
Економіка підприємства
Практика,ауд. 422
Бірюченко Світлана Юріївна
МО-63, ПВ-4
Філософія
Практика,ауд. 312
Литвинчук Оксана Валеріївна
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Офісний менеджмент
Практика,ауд. 432
Бурачек Ігор Володимирович
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Туристичний бізнес
Практика,ауд. 401
Мілінчук Ольга Володимирівна