Розклад групи МО-60к

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
МО-60, МО-60К
Управління бізнес-процесами
Лекція,ауд. 401
Давидюк Ю.В.
МО-60, МО-60К
Планування та контроль на підприємстві
Практика,ауд. 422
Ярмолюк Д.І.
МО-60, МО-60К
Управління бізнес-процесами
Практика,ауд. 238
Давидюк Ю.В.
10:00-11:20
МО-60, МО-60К
Стандартизація і сертифікація (товарів, послуг)
Практика,ауд. 248
Чагайда А.О.
МО-60, МО-60К
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзал
Крупенін О.М.
МО-60, МО-60К, МО-61, МО-61К
Планування та контроль на підприємстві
Лекція,ауд. 432
Осовський О.А.
МО-60, МО-60К
Управлінські рішення
Лекція,ауд. 422
Осовський О.А.
11:40-13:00
МО-60, МО-60К
Стандартизація і сертифікація (товарів, послуг)
Практика,ауд. 317
Чагайда А.О.
МО-60, МО-60К
Управлінські рішення
Практика,ауд. 315
Осовський О.А.
МО-60К, МО-61, МО-61К
Логістика
Лекція,ауд. 401
Рудківський О.А.
МО-60[1], МО-60К[1]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 406
Фурсова Л.І.
13:30-14:50
МО-60, МО-60К
Стандартизація і сертифікація (товарів, послуг)
Лекція,ауд. 225
Чагайда А.О.
15:00-16:20
МО-60К, МО-61, МО-61К
Логістика
Практика,ауд. 308
Рудківський О.А.
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
МО-60, МО-60К
Управлінські рішення
Практика,ауд. 424
Осовський О.А.
МО-60[1], МО-60К[1]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 319
Фурсова Л.І.
МО-60, МО-60К
Управління бізнес-процесами
Лекція,ауд. 248
Давидюк Ю.В.
МО-60, МО-60К
Управлінські рішення
Лекція,ауд. 238
Осовський О.А.
10:00-11:20
МО-60, МО-60К
Стандартизація і сертифікація (товарів, послуг)
Лекція,ауд. 430
Чагайда А.О.
МО-60, МО-60К
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпoртзaл
Крупенін О.М.
МО-60, МО-60К, МО-61, МО-61К
Планування та контроль на підприємстві
Лекція,ауд. 248
Осовський О.А.
МО-60, МО-60К
Планування та контроль на підприємстві
Практика,ауд. 426
Ярмолюк Д.І.
11:40-13:00
МО-60К, МО-61, МО-61К
Логістика
Лекція,ауд. 423
Рудківський О.А.
МО-60, МО-60К
Управління бізнес-процесами
Практика,ауд. 428
Давидюк Ю.В.
13:30-14:50
МО-60К, МО-61, МО-61К
Логістика
Практика,ауд. 301
Рудківський О.А.
15:00-16:20
16:30-17:50