Розклад групи МЕ-5

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Іноземна мова (друга)
Практика,ауд. 311
Ксендзук В.В.
МО-63, ТЗ-6, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ЕК-3
Мікроекономіка
Лекція,ауд. 334
Травін В.В.
10:00-11:20
ЕК-3, МЕ-5
Мікроекономіка
Практика,ауд. 401
Травін В.В.
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Тростенюк Т.М.
ЕК-3, МЕ-5
Фінанси
Практика,ауд. 401
Александрова М.М.
МО-63, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, МО-62, ЕК-3
Фінанси
Лекція,ауд. 401
Александрова М.М.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Економічна інформатика
Лекція,ауд. 316
Дикий А.П.
11:40-13:00
ЕК-3, МЕ-5
Підприємництво та основи бізнесу
Практика,ауд. 137
Бужимська К.О.
ЕК-3, МЕ-5
Бухгалтерський облік
Практика,ауд. 423
Остапчук Т.П.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Підприємництво та основи бізнесу
Лекція,ауд. 334
Бужимська К.О.
Іноземна мова
Практика,ауд. 417
Колодій-Загільська О.А.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Бухгалтерський облік
Лекція,ауд. 316
Жиглей І.В.
13:30-14:50
ЕК-1-К, ЕК-3, МЕ-5
Розвиток комунікаційних навичок
Практика,ауд. 428
Суходольська А.С.
ЕК-3, МЕ-5
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзал
Острогляд А.Є.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок
сьогодні
Вівторок
Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ЕК-3, МЕ-5
Мікроекономіка
Практика,ауд. 428
Травін В.В.
ЕК-3, МЕ-5
Бухгалтерський облік
Практика,ауд. 421
Остапчук Т.П.
МО-63, ТЗ-6, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ЕК-3
Мікроекономіка
Лекція,ауд. 334
Травін В.В.
10:00-11:20
Іноземна мова (друга)
Практика,ауд. 417
Ксендзук В.В.
ЕК-3, МЕ-5
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Острогляд А.Є.
ЕК-3, МЕ-5
Фінанси
Практика,ауд. 426
Александрова М.М.
Іноземна мова
Практика,ауд. 325
Колодій-Загільська О.А.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Бухгалтерський облік
Лекція,ауд. 334
Жиглей І.В.
11:40-13:00
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ЕК-1-К, ГРС-1
Розвиток комунікаційних навичок
Лекція,ауд. 334
Богоявленська Ю.В.
МО-63, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, МО-62, ЕК-3
Фінанси
Лекція,ауд. 316
Александрова М.М.
Іноземна мова
Практика,ауд. 317
Колодій-Загільська О.А.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Підприємництво та основи бізнесу
Лекція,ауд. 316
Бужимська К.О.
13:30-14:50
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Тростенюк Т.М.
15:00-16:20
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Тростенюк Т.М.
16:30-17:50