Розклад групи МЕ-3

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Міжнародні економічні відносини
Лекція,ауд. 238
Бондарчук В.В.
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
Міжнародні економічні відносини
Практика,ауд. 238
Бондарчук В.В.
Інформаційне забезпечення ЗЕД
Лекція,ауд. 238
Каленчук Л.В.
Міжнародні економічні відносини
Практика,ауд. 244
Бондарчук В.В.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Гресь М.Я.
11:40-13:00
Інформаційне забезпечення ЗЕД
Практика,ауд. 238
Каленчук Л.В.
Зовнішньоекономічна діяльність підприємств
Практика,ауд. 238
Шиманська К.В.
Зовнішньоекономічна діяльність підприємств
Практика,ауд. 238
Шиманська К.В.
МЕ-3[1]
Іноземна мова професійного спрямування (друга)
Практика,ауд. 430
Ксендзук В.В.
МЕ-3[2]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 320
Колодій-Загільська О.А.
13:30-14:50
Зовнішньоекономічна діяльність підприємств
Лекція,ауд. 238
Шиманська К.В.
МЕ-3[2]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 409
Колодій-Загільська О.А.
МЕ-3[1]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 319
Колодій-Загільська О.А.
МЕ-3[2]
Іноземна мова професійного спрямування (друга)
Практика,ауд. 430
Ксендзук В.В.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпортзал
Гресь М.Я.
Зовнішньоекономічна діяльність підприємств
Практика,ауд. 221
Шиманська К.В.
Зовнішньоекономічна діяльність підприємств
Лекція,ауд. 244
Шиманська К.В.
МЕ-3[1]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 406
Колодій-Загільська О.А.
МЕ-3[2]
Іноземна мова професійного спрямування (друга)
Практика,ауд. 430
Ксендзук В.В.
11:40-13:00
Інформаційне забезпечення ЗЕД
Лекція,ауд. 238
Каленчук Л.В.
Інформаційне забезпечення ЗЕД
Практика,ауд. 221
Каленчук Л.В.
МЕ-3[1]
Іноземна мова професійного спрямування (друга)
Практика,ауд. 312
Ксендзук В.В.
МЕ-3[2]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 430
Колодій-Загільська О.А.
13:30-14:50
Міжнародні економічні відносини
Практика,ауд. 221
Бондарчук В.В.
Міжнародні економічні відносини
Лекція,ауд. 312
Бондарчук В.В.
15:00-16:20
МЕ-3[1]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 406
Колодій-Загільська О.А.
16:30-17:50