Розклад групи МЕ-3

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа
сьогодні
Четвер
П'ятниця
8:30-9:50
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзaл
Гресь М.Я.
Митні операції та режими оподаткування
Практика,ауд. 421
Шиманська К.В.
Міжнародне економічне право
Практика,ауд. 225
Тичина В.П.
МЕ-3[1]
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 320
Колодій-Загільська О.А.
МЕ-3[2]
Іноземна мова професійного спрямування (друга)
Практика,ауд. 317
Ксендзук В.В.
11:40-13:00
Міжнародна економічна діяльність України
Лекція,ауд. 301
Ущаповський Ю.В.
Митні операції та режими оподаткування
Лекція,ауд. 312
Шиманська К.В.
Міжнародна економічна діяльність України
Лекція,ауд. 137
Ущаповський Ю.В.
13:30-14:50
Міжнародна економічна діяльність України
Практика,ауд. 312
Ущаповський Ю.В.
МЕ-3[2]
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 319
Колодій-Загільська О.А.
Міжнародне економічне право
Лекція,ауд. 225
Тичина В.П.
15:00-16:20
Валютне регулювання
Практика,ауд. 421
Жиглей І.В.
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Гресь М.Я.
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
МЕ-3[1]
Іноземна мова професійного спрямування (друга)
Практика,ауд. 225
Ксендзук В.В.
10:00-11:20
Міжнародна економічна діяльність України
Практика,ауд. 248
Ущаповський Ю.В.
МЕ-3[1]
Іноземна мова професійного спрямування (друга)
Практика,ауд. 120
Ксендзук В.В.
МЕ-3[2]
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 138
Колодій-Загільська О.А.
Митні операції та режими оподаткування
Лекція,ауд. 424
Шиманська К.В.
Митні операції та режими оподаткування
Практика,ауд. 244
Шиманська К.В.
11:40-13:00
Валютне регулювання
Лекція,ауд. 301
Жиглей І.В.
МЕ-3[1]
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 415
Колодій-Загільська О.А.
Валютне регулювання
Практика,ауд. 221
Жиглей І.В.
МЕ-3[2]
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 320
Колодій-Загільська О.А.
13:30-14:50
МЕ-3[1]
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 325
Колодій-Загільська О.А.
МЕ-3[2]
Іноземна мова професійного спрямування (друга)
Практика,ауд. 137
Ксендзук В.В.
Міжнародне економічне право
Практика,ауд. 424
Тичина В.П.
15:00-16:20
Міжнародна економічна діяльність України
Практика,ауд. 414
Ущаповський Ю.В.
16:30-17:50