Розклад групи МБ-8

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
10:00-11:20
МБ-8[1]
Інформатика
Лабораторна,ауд. 111-б
Мудревський П.І.
МБ-8[2]
Фізика Ч.1
Лабораторна,ауд. 322
Москвін П.П.
МБ-8[1]
Фізика Ч.1
Лабораторна,ауд. 322
Москвін П.П.
Основи робототехніки та мехатроніки
Лекція,ауд. 240
Богдановський М.В.
МБ-8[2]
Інформатика
Лабораторна,ауд. 111-а
Мудревський П.І.
11:40-13:00
МБ-8[1]
Інформатика
Лабораторна,ауд. 111-б
Мудревський П.І.
МБ-8[2]
Фізика Ч.1
Лабораторна,ауд. 322
Москвін П.П.
МБ-8[1]
Фізика Ч.1
Лабораторна,ауд. 322
Москвін П.П.
ААГ-21, МБ-8, ПМ-140, ТРТ-5, АГК-27, ТРТК-1
Вища математика
Лекція,ауд. 401
Бондарчук В.М.
МБ-8[2]
Інформатика
Лабораторна,ауд. 111-а
Мудревський П.І.
13:30-14:50
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпoртзaл
Петренко І.І.
ААГ-21, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5
Інформатика
Лекція,ауд. 334
Громовий О.А.
Основи робототехніки та мехатроніки
Практика,ауд. 240
Богдановський М.В.
ААГ-21, МБ-8, ПМ-140, ТРТ-5
Фізика Ч.1
Лекція,ауд. 401
Москвін П.П.
Вища математика
Практика,ауд. 409
Бондарчук В.М.
15:00-16:20
МБ-8[2]
Технічна хімія
Лабораторна,ауд. 403
Скиба Г.В.
МБ-8[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 09
Бондаренко К.С.
МБ-8[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 10
Марчук К.І.
Фізика Ч.1
Практика,ауд. 319
Москвін П.П.
МБ-8, МБК-24
Інженерна та комп’ютерна графіка
Практика,ауд. 424
Глембоцька Л.Є.
Вища математика
Практика,ауд. 426
Бондарчук В.М.
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
10:00-11:20
МБ-8[1]
Технічна хімія
Лабораторна,ауд. 403
Скиба Г.В.
11:40-13:00
Фізика Ч.1
Практика,ауд. 325
Москвін П.П.
МБ-8, МБК-24
Інженерна та комп’ютерна графіка
Практика,ауд. 424
Глембоцька Л.Є.
Розвиток комунікаційних навичок
Практика,ауд. 232
Суходольська А.С.
Основи робототехніки та мехатроніки
Практика,ауд. 240
Богдановський М.В.
13:30-14:50
ААГ-21, МБ-8, ПМ-140, ТРТ-5
Фізика Ч.1
Лекція,ауд. 401
Москвін П.П.
ААГ-21, МБ-8, ПМ-140, ТРТ-5, АГК-27, ТРТК-1
Вища математика
Лекція,ауд. 401
Бондарчук В.М.
Технічна хімія
Практика,ауд. 403
Скиба Г.В.
ААГ-21, МБ-8, ПМ-140, ТРТ-5
Технічна хімія
Лекція,ауд. 401
Скиба Г.В.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпортзал
Петренко І.І.
15:00-16:20
ААГ-21, МБ-8, ПМ-140, ТРТ-5, МБК-24
Інженерна та комп’ютерна графіка
Лекція,ауд. 316
Райковська Г.О.
ААГ-21, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5
Розвиток комунікаційних навичок
Лекція,ауд. 401
Богоявленська Ю.В.
МБ-8[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 417
Бондаренко К.С.
МБ-8[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 10
Марчук К.І.
МБ-8[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 409
Бондаренко К.С.
МБ-8[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 06
Марчук К.І.
Вища математика
Практика,ауд. 423
Бондарчук В.М.
16:30-17:50