Розклад групи МБ-5

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
МБ-5, ПМК-22, ТМ-136
Обладнання та транспорт механоскладальних цехів
Лекція,ауд. 250
Глембоцька Л.Є.
Технологія автоматизованого виробництва
Практика,ауд. 09
Юмашев В.Є.
10:00-11:20
Розрахунок і конструювання вузлів обладнання галузі
Практика,ауд. 232
Соловйов А.В.
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 010
Мельниченко І.С.
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 107-в
Мельниченко І.С.
Розрахунок і конструювання вузлів обладнання галузі
Лекція,ауд. 414
Степчин Я.А.
11:40-13:00
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 06
Мельниченко І.С.
Розрахунок і конструювання вузлів обладнання галузі
Практика,ауд. 232
Соловйов А.В.
Економіка та організація виробництва
Практика,ауд. 432
Оверчук А.В.
13:30-14:50
Обладнання та транспорт механоскладальних цехів
Практика,ауд. 424
Глембоцька Л.Є.
Основи охорони праці
Практика,ауд. 311
Іськов С.С.
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 02
Мельниченко І.С.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Економіка та організація виробництва
Практика,ауд. 325
Оверчук А.В.
10:00-11:20
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 08
Мельниченко І.С.
Технологія автоматизованого виробництва
Практика,ауд. 111-б
Юмашев В.Є.
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 06
Мельниченко І.С.
11:40-13:00
МБ-5, ПМК-22, ТМ-136
Обладнання та транспорт механоскладальних цехів
Лекція,ауд. 250
Глембоцька Л.Є.
Розрахунок і конструювання вузлів обладнання галузі
Практика,ауд. 232
Соловйов А.В.
МБ-5, ТМ-136
Технологія автоматизованого виробництва
Лекція,ауд. 334
Юмашев В.Є.
13:30-14:50
МБ-5, ПМК-22, ТМ-136
Основи охорони праці
Лекція,ауд. 312
Іськов С.С.
Розрахунок і конструювання вузлів обладнання галузі
Лекція,ауд. 244
Степчин Я.А.
МБ-5, ПМК-22, ТМ-136
Економіка та організація виробництва
Лекція,ауд. 221
Проценко Н.Б.
15:00-16:20
Обладнання та транспорт механоскладальних цехів
Практика,ауд. 424
Глембоцька Л.Є.
Основи охорони праці
Практика,ауд. 311
Іськов С.С.
16:30-17:50