Розклад групи ЕК-2

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа
сьогодні
Четвер
П'ятниця
8:30-9:50
ЕК-2, ПВ-3
Політологія
Практика,ауд. 409
Кругляк М. Е.
ПВ-3, ЕК-2
Економіка підприємства
Лекція,ауд. 238
Валінкевич Н.В.
ЕК-2, ЕК-1-К
Економіка праці та соціально-трудові відносини
Лекція,ауд. 315
Обіход С.В.
10:00-11:20
ЕК-2, ПВ-3
Економіка підприємства
Практика,ауд. 238
Бірюченко С.Ю.
ЕК-2, ПВ-3
Економіка підприємства
Практика,ауд. 317
Бірюченко С.Ю.
ЕК-2, ПВ-3
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Цуд І.В.
Інформаційні системи та технології за фаховим спрямуванням
Лекція,ауд. 233
Дикий А.П.
Економіко-математичні методи та моделі
Практика,ауд. 333-б
Овандер Н.Л.
11:40-13:00
Іноземна мова
Практика,ауд. 409
Ковальчук І.С.
Історія економіки та економічної думки
Лекція,ауд. 137
Ущаповський Ю.В.
13:30-14:50
ЕК-1-К, ЕК-2
Економіка праці та соціально-трудові відносини
Практика,ауд. 423
Обіход С.В.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ПВ-3, ЕК-2
Економіка підприємства
Лекція,ауд. 225
Валінкевич Н.В.
Економіко-математичні методи та моделі
Лекція,ауд. 430
Овандер Н.Л.
10:00-11:20
ЕК-2, ПВ-3
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Цуд І.В.
Історія економіки та економічної думки
Практика,ауд. 421
Ущаповський Ю.В.
Іноземна мова
Практика,ауд. 415
Ковальчук І.С.
ЕК-2, ПВ-3
Політологія
Практика,ауд. 312
Кругляк М. Е.
Економіко-математичні методи та моделі
Практика,ауд. 230
Овандер Н.Л.
11:40-13:00
ЕК-2, ПВ-3
Економіка підприємства
Практика,ауд. 238
Бірюченко С.Ю.
ПВ-3, МО-62, ТЗ-5, МЕ-4, ОО-3, ФБС-3, ЕК-2
Політологія
Лекція,ауд. 316
Муляр В.І.
ЕК-1-К, ЕК-2
Економіка праці та соціально-трудові відносини
Практика,ауд. 221
Обіход С.В.
Історія економіки та економічної думки
Лекція,ауд. 430
Ущаповський Ю.В.
13:30-14:50
Іноземна мова
Практика,ауд. 411
Ковальчук І.С.
ЕК-2, ЕК-1-К
Економіка праці та соціально-трудові відносини
Лекція,ауд. 319
Обіход С.В.
Інформаційні системи та технології за фаховим спрямуванням
Лабораторна,ауд. 333-б
Дикий А.П.
15:00-16:20
ЕК-1-К, ЕК-2
Економіка праці та соціально-трудові відносини
Практика,ауд. 221
Обіход С.В.
Інформаційні системи та технології за фаховим спрямуванням
Лабораторна,ауд. 333-б
Дикий А.П.
16:30-17:50