Розклад групи ЕК-1

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
ЕК-1, ЕК-1-К
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 414
Могельницька Л.Ф.
ЕК-1, ПВ-2, ПВ-4К, ЕК-1-К
Статистико-економічний аналіз
Практика,ауд. 432
Овандер Н.Л.
Економіко-математичні методи і моделі
Лекція,ауд. 415
Овандер Н.Л.
11:40-13:00
ЕК-1, ЕК-1-К
Інноваційно-інвестиційна політика підприємства
Практика,ауд. 308
Овандер Н.Л.
ЕК-1, ПВ-2, ПВ-4К, ЕК-1-К
Статистико-економічний аналіз
Лекція,ауд. 432
Овандер Н.Л.
ЕК-1, ЕП-45, ЕК-1-К
Організація виробництва
Лекція,ауд. 301
Ткачук Г.Ю.
ЕК-1, ЕП-45, ЕК-1-К
Організація виробництва
Практика,ауд. 423
Ткачук Г.Ю.
13:30-14:50
ЕК-1, ЕК-1-К, ЕП-45
Управління оплатою праці
Лекція,ауд. 423
Обіход С.В.
ЕК-1, ЕК-1-К
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Петренко В.І.
15:00-16:20
ЕК-1, ЕК-1-К, ЕП-45
Управління оплатою праці
Практика,ауд. 421
Обіход С.В.
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
ЕК-1, ЕК-1-К
Інноваційно-інвестиційна політика підприємства
Практика,ауд. 411
Овандер Н.Л.
ЕК-1, ЕК-1-К, УП-22К
Потенціал і розвиток підприємства
Практика,ауд. 301
Орлова К.Є.
ЕК-1, ПВ-2, ПВ-4К, ПВ-3К, ЕК-1-К, УП-22К
Потенціал і розвиток підприємства
Лекція,ауд. 428
Орлова К.Є.
ЕК-1, ПВ-2, ПВ-4К, ЕК-1-К, ПВ-3К
Інноваційно-інвестиційна політика підприємства
Лекція,ауд. 432
Овандер Н.Л.
11:40-13:00
ЕК-1, ПВ-2, ПВ-4К, ЕК-1-К
Статистико-економічний аналіз
Практика,ауд. 426
Овандер Н.Л.
ЕК-1, ЕП-45, ЕК-1-К
Організація виробництва
Лекція,ауд. 428
Ткачук Г.Ю.
ЕК-1, ЕК-1-К
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Петренко В.І.
ЕК-1, ЕК-1-К, ЕП-45
Управління оплатою праці
Практика,ауд. 301
Обіход С.В.
13:30-14:50
ЕК-1, ЕК-1-К
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 430
Могельницька Л.Ф.
ЕК-1, ЕП-45, ЕК-1-К
Організація виробництва
Практика,ауд. 308
Ткачук Г.Ю.
Економіко-математичні методи і моделі
Практика,ауд. 422
Овандер Н.Л.
15:00-16:20
16:30-17:50