МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ЖИТОМИРСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
Р О З К Л А Д
занять на ІІ семестр 2019-2020 навчального року
для студентів Факультету бізнесу та сфери обслуговування денної форми навчання
ЗАТВЕРДЖУЮ
Проректор з науково-педагогічної роботи
 
___________________ А.В. Морозов
"20" січня 2020 року
Час 1 курс, академічна група ГРС-1
I тиждень ІI тиждень
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Розвиток комунікаційних навичок
Практика, ауд. 312
Суходольська А.С.
Організація ресторанної справи
Практика, ауд. 424
Мілінчук О.В.
Бухгалтерський облік
Практика, ауд. 238
Остапчук Т.П.
ГРС-1[2]
Іноземна мова
Практика, ауд. 409
Захарчук В.О.
Організація ресторанної справи
Практика, ауд. 424
Мілінчук О.В.
ГРС-1[1]
Іноземна мова
Практика, ауд. 137
Хорош О.В.
ГРС-1[2]
Економічна інформатика
Лабораторна, ауд. 333-б
Наумчук К.М.
10:00-11:20
Організація ресторанної справи
Лекція, ауд. 424
Мілінчук О.В.
Гігієна та санітарія в галузі
Практика, ауд. 318
Шелест З.М.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Економічна інформатика
Лекція, ауд. 316
Дикий А.П.
Підприємництво та основи бізнесу
Практика, ауд. 312
Юрківський О.Й.
Фізичне виховання
Практика, ауд. Спoртзал
Острогляд А.Є.
Гігієна та санітарія в галузі
Лекція, ауд. 318
Шелест З.М.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Бухгалтерський облік
Лекція, ауд. 334
Жиглей І.В.
11:40-13:00
ГРС-1[1]
Іноземна мова
Практика, ауд. 311
Хорош О.В.
ГРС-1[2]
Іноземна мова
Практика, ауд. 308
Захарчук В.О.
ГРС-1[1]
Економічна інформатика
Лабораторна, ауд. 333-б
Дикий А.П.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Підприємництво та основи бізнесу
Лекція, ауд. 334
Бужимська К.О.
Гігієна та санітарія в галузі
Лекція, ауд. 318
Шелест З.М.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Бухгалтерський облік
Лекція, ауд. 316
Жиглей І.В.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ЕК-1-К, ГРС-1
Розвиток комунікаційних навичок
Лекція, ауд. 334
Богоявленська Ю.В.
ГРС-1[1]
Економічна інформатика
Лабораторна, ауд. 333-б
Дикий А.П.
Організація ресторанної справи
Лекція, ауд. 424
Мілінчук О.В.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Підприємництво та основи бізнесу
Лекція, ауд. 316
Бужимська К.О.
ГРС-1[1]
Іноземна мова
Практика, ауд. 401
Хорош О.В.
ГРС-1[2]
Іноземна мова
Практика, ауд. 417
Захарчук В.О.
13:30-14:50
Підприємництво та основи бізнесу
Практика, ауд. 312
Юрківський О.Й.
ГРС-1[1]
Економічна інформатика
Лабораторна, ауд. 333-б
Дикий А.П.
Фізичне виховання
Практика, ауд. Спортзaл
Острогляд А.Є.
Бухгалтерський облік
Практика, ауд. 244
Остапчук Т.П.
Харчова хімія
Практика, ауд. 248
Чагайда А.О.
Гігієна та санітарія в галузі
Практика, ауд. 318
Шелест З.М.
15:00-16:20
ГРС-1[2]
Економічна інформатика
Лабораторна, ауд. 333-б
Наумчук К.М.
Харчова хімія
Лекція, ауд. 248
Чагайда А.О.
Харчова хімія
Лекція, ауд. 248
Чагайда А.О.
16:30-17:50
ГРС-1[2]
Економічна інформатика
Лабораторна, ауд. 333-б
Наумчук К.М.
Харчова хімія
Практика, ауд. 248
Чагайда А.О.
Харчова хімія
Практика, ауд. 248
Чагайда А.О.
Начальник навчально-методичного відділуІ.М. Царук
Декан ФБСОГ.М. Тарасюк