Розклад групи ГРС-1

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Розвиток комунікаційних навичок
Практика,ауд. 312
Суходольська А.С.
Організація ресторанної справи
Практика,ауд. 424
Мілінчук О.В.
Бухгалтерський облік
Практика,ауд. 238
Остапчук Т.П.
10:00-11:20
Організація ресторанної справи
Лекція,ауд. 424
Мілінчук О.В.
Гігієна та санітарія в галузі
Практика,ауд. 318
Шелест З.М.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Економічна інформатика
Лекція,ауд. 316
Дикий А.П.
11:40-13:00
ГРС-1[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 311
Хорош О.В.
ГРС-1[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 308
Захарчук В.О.
ГРС-1[1]
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Дикий А.П.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Підприємництво та основи бізнесу
Лекція,ауд. 334
Бужимська К.О.
Гігієна та санітарія в галузі
Лекція,ауд. 318
Шелест З.М.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Бухгалтерський облік
Лекція,ауд. 316
Жиглей І.В.
13:30-14:50
Підприємництво та основи бізнесу
Практика,ауд. 312
Юрківський О.Й.
ГРС-1[1]
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Дикий А.П.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Острогляд А.Є.
15:00-16:20
ГРС-1[2]
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Наумчук К.М.
Харчова хімія
Лекція,ауд. 248
Чагайда А.О.
16:30-17:50
ГРС-1[2]
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Наумчук К.М.
Харчова хімія
Практика,ауд. 248
Чагайда А.О.

ІІ тиждень

Понеділок
сьогодні
Вівторок
Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ГРС-1[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 409
Захарчук В.О.
Організація ресторанної справи
Практика,ауд. 424
Мілінчук О.В.
ГРС-1[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 137
Хорош О.В.
ГРС-1[2]
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Наумчук К.М.
10:00-11:20
Підприємництво та основи бізнесу
Практика,ауд. 312
Юрківський О.Й.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзал
Острогляд А.Є.
Гігієна та санітарія в галузі
Лекція,ауд. 318
Шелест З.М.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Бухгалтерський облік
Лекція,ауд. 334
Жиглей І.В.
11:40-13:00
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, ТЗ-6, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ЕК-1-К, ГРС-1
Розвиток комунікаційних навичок
Лекція,ауд. 334
Богоявленська Ю.В.
ГРС-1[1]
Економічна інформатика
Лабораторна,ауд. 333-б
Дикий А.П.
Організація ресторанної справи
Лекція,ауд. 424
Мілінчук О.В.
ЕК-3, МО-63, ПВ-4, МЕ-5, ОО-4, ФБС-4, ГРС-1
Підприємництво та основи бізнесу
Лекція,ауд. 316
Бужимська К.О.
ГРС-1[1]
Іноземна мова
Практика,ауд. 401
Хорош О.В.
ГРС-1[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 417
Захарчук В.О.
13:30-14:50
Бухгалтерський облік
Практика,ауд. 244
Остапчук Т.П.
Харчова хімія
Практика,ауд. 248
Чагайда А.О.
Гігієна та санітарія в галузі
Практика,ауд. 318
Шелест З.М.
15:00-16:20
Харчова хімія
Лекція,ауд. 248
Чагайда А.О.
16:30-17:50
Харчова хімія
Практика,ауд. 248
Чагайда А.О.