Розклад групи ГРС-1

Увага! Для перегляду старого розкладу, який діяв з 9 вересня по 20 вересня 2020 року, натисність тут

І тиждень

21 вересня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ГРС-1[1]
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 325
Хорош Ольга Володимирівна
ГРС-1[2]
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 317
Захарчук Вікторія Олександрівна
Іміджологія та бренд-менеджмент в готельно-ресторанній справі
Лекція,ауд. 421
Давидюк Юлія Володимирівна
10:00-11:20
Оздоровче харчування
Практика,ауд. 248
Чагайда Андрій Олегович
Організація готельної справи
Лекція,ауд. 132
Сироїд Надія Павлівна
Організація готельної справи
Практика,ауд. 225
Сироїд Надія Павлівна
11:40-13:00
Підприємництво в сфері послуг
Практика,ауд. 415
Бужимська Катерина Олександрівна
Оздоровче харчування
Лекція,ауд. 248
Чагайда Андрій Олегович
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Офісний менеджмент
Практика,ауд. 432
Бурачек Ігор Володимирович
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Туристичний бізнес
Практика,ауд. 401
Мілінчук Ольга Володимирівна
13:30-14:50
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Офісний менеджмент
Лекція,ауд. 414
Бурачек Ігор Володимирович
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Туристичний бізнес
Лекція,ауд. 244
Мілінчук Ольга Володимирівна
Харчові технології в закладах готельно-ресторанної справи
Лабораторна,ауд. 403
Чагайда Андрій Олегович
Іміджологія та бренд-менеджмент в готельно-ресторанній справі
Практика,ауд. 308
Давидюк Юлія Володимирівна
15:00-16:20
Економіка готелів і ресторанів
Лекція,ауд. 319
Давидюк Юлія Володимирівна
Харчові технології в закладах готельно-ресторанної справи
Лабораторна,ауд. 403
Чагайда Андрій Олегович
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (2)
Острогляд Андрій Євгенійович
16:30-17:50
Підприємництво в сфері послуг
Лекція,ауд. 238
Бужимська Катерина Олександрівна
Економіка готелів і ресторанів
Практика,ауд. 415
Горшкова Людмила Олександрівна

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Філософія
Практика,ауд. 432
Литвинчук Оксана Валеріївна
10:00-11:20
Підприємництво в сфері послуг
Лекція,ауд. 415
Бужимська Катерина Олександрівна
ГРС-1, ЕК-3, ОО-4, ТЗ-6, ФБС-4, МО-63, ПВ-4
Філософія
Лекція,ауд. 334
Муляр Володимир Ілліч
11:40-13:00
Економіка готелів і ресторанів
Практика,ауд. 312
Горшкова Людмила Олександрівна
Харчові технології в закладах готельно-ресторанної справи
Лекція,ауд. 248
Чагайда Андрій Олегович
Підприємництво в сфері послуг
Практика,ауд. 315
Бужимська Катерина Олександрівна
13:30-14:50
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (2)
Острогляд Андрій Євгенійович
Оздоровче харчування
Лекція,ауд. 248
Чагайда Андрій Олегович
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Офісний менеджмент
Лекція,ауд. 308
Бурачек Ігор Володимирович
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Туристичний бізнес
Лекція,ауд. 244
Мілінчук Ольга Володимирівна
15:00-16:20
Іміджологія та бренд-менеджмент в готельно-ресторанній справі
Практика,ауд. 137
Давидюк Юлія Володимирівна
Організація готельної справи
Лекція,ауд. 415
Сироїд Надія Павлівна
ГРС-1[1]
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 423
Хорош Ольга Володимирівна
ГРС-1[2]
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 317
Захарчук Вікторія Олександрівна
ГРС-1[1]
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 421
Хорош Ольга Володимирівна
ГРС-1[2]
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 409
Захарчук Вікторія Олександрівна
16:30-17:50
Оздоровче харчування
Практика,ауд. 248
Чагайда Андрій Олегович
Організація готельної справи
Практика,ауд. 424
Сироїд Надія Павлівна
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Офісний менеджмент
Практика,ауд. 432
Бурачек Ігор Володимирович
МО-63, ТЗ-6, ГРС-1, ПВ-4
Туристичний бізнес
Практика,ауд. 401
Мілінчук Ольга Володимирівна