Розклад групи ГГ-25, ГГ-26к

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
ГГ-25, ГГ-26К[1]
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 306
Суховецька С.В.
ГГ-25, ГГ-26К[2]
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 301
Біляк І.В.
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
ГГ-25, ГГ-26К, РР-46
Гідромеханіка
Лекція,ауд. 421
Колодій М.А.
ГГ-25, ГГ-26К[1]
Гідромеханіка
Лабораторна,ауд. 06
Колодій М.А.
ГГ-25, ГГ-26К[2]
Маркшейдерські та геодезичні прилади
Лабораторна,ауд. 302
Куницька М.
ГГ-25, ГГ-26К
Маркшейдерські та геодезичні прилади
Лекція,ауд. 310
Котенко В.В.
ГГ-25, ГГ-26К, РР-46
Метрологія, стандартизація та сертифікація
Лекція,ауд. 5-П
Шлапак В.О.
11:40-13:00
ГГ-25, ГГ-26К
Проектування гірничих підприємств
Практика,ауд. 4-П
Левицький В.Г.
ГГ-25, ГГ-26К[1]
Електрифікація та автоматизація гірничого виробництва
Лабораторна,ауд. 117
Шавурський Ю.О.
ГГ-25, ГГ-26К[2]
Маркшейдерські та геодезичні прилади
Лабораторна,ауд. 302
Куницька М.
ГГ-25, ГГ-26К, РР-46
Проектування гірничих підприємств
Лекція,ауд. 432
Іськов С.С.
ГГ-25, ГГ-26К
Метрологія, стандартизація та сертифікація
Практика,ауд. 4-П
Шлапак В.О.
13:30-14:50
ГГ-25, ГГ-26К
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзал
Петренко В.І.
ГГ-25, ГГ-26К
Проектування гірничих підприємств
Практика,ауд. 2-П
Левицький В.Г.
ГГ-25, ГГ-26К, РР-46
Безпека життєдіяльності
Лекція,ауд. 5-П
Камських О.В.
ГГ-25, ГГ-26К
Безпека життєдіяльності
Практика,ауд. 4-П
Камських О.В.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
ГГ-25, ГГ-26К
Безпека життєдіяльності
Практика,ауд. 4-П
Камських О.В.
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
ГГ-25, ГГ-26К
Проектування гірничих підприємств
Практика,ауд. 3-П
Левицький В.Г.
ГГ-25, ГГ-26К, РР-46
Проектування гірничих підприємств
Лекція,ауд. 421
Іськов С.С.
ГГ-25, ГГ-26К[1]
Маркшейдерські та геодезичні прилади
Лабораторна,ауд. 302
Куницька М.
ГГ-25, ГГ-26К[2]
Гідромеханіка
Лабораторна,ауд. 06
Колодій М.А.
ГГ-25, ГГ-26К
Метрологія, стандартизація та сертифікація
Практика,ауд. 4-П
Шлапак В.О.
11:40-13:00
ГГ-25, ГГ-26К
Маркшейдерські та геодезичні прилади
Лекція,ауд. 310
Котенко В.В.
ГГ-25, ГГ-26К, РР-46
Електрифікація та автоматизація гірничого виробництва
Лекція,ауд. 426
Шавурський Ю.О.
ГГ-25, ГГ-26К[1]
Маркшейдерські та геодезичні прилади
Лабораторна,ауд. 302
Куницька М.
ГГ-25, ГГ-26К[2]
Електрифікація та автоматизація гірничого виробництва
Лабораторна,ауд. 117
Шавурський Ю.О.
13:30-14:50
ГГ-25, ГГ-26К[1]
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 301
Суховецька С.В.
ГГ-25, ГГ-26К[2]
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 306
Біляк І.В.
ГГ-25, ГГ-26К[1]
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 306
Суховецька С.В.
ГГ-25, ГГ-26К[2]
Іноземна мова професійного спрямування
Практика,ауд. 305
Біляк І.В.
ГГ-25, ГГ-26К
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпoртзaл
Петренко В.І.
15:00-16:20
16:30-17:50