Розклад групи ГГ-25, ГГ-26К

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ГГ-25, ГГ-26К[1]
Іноземна мова (за проф. спрямуванням)
Практика, ауд. 320
Біляк І.В.
Маркшейдерсько-геодезичні вимірювання та їх обробка
Лекція, ауд. 4-П
Левицький В.Г.
РР-46, ГГ-25, ГГ-26К
Термодинаміка
Лекція, ауд. 316
Мамрай В.В.
ГГ-25, ГГ-26К[2]
Іноземна мова (за проф. спрямуванням)
Практика, ауд. 320
Суховецька С.В.
РР-46, ГГ-25, ГГ-26К
Підземні гірничі роботи
Лекція, ауд. 316
Хоменчук О.В.
10:00-11:20
Маркшейдерські роботи при розробці родовищ відкритим способом
Лекція, ауд. 1-П
Соболевський Р.В.
Маркшейдерсько-геодезичні вимірювання та їх обробка
Практика, ауд. 4-П
Левицький В.Г.
ГГ-25, ГГ-26К, РР-46
Основи теорії транспорту
Лекція, ауд. 5-П
Шлапак В.О.
Термодинаміка
Практика, ауд. 4-П
Махно А.М.
Підземні гірничі роботи
Практика, ауд. 3-П
Хоменчук О.В.
11:40-13:00
Основи теорії транспорту
Лекція, ауд. 2-П
Шлапак В.О.
Основи теорії транспорту
Практика, ауд. 1-П
Шлапак В.О.
Підземні гірничі роботи
Практика, ауд. 4-П
Хоменчук О.В.
13:30-14:50
Фізичне виховання
Практика, ауд. Спортзал
Петренко В.І.
Політологія
Практика, ауд. 227
Муляр В. І.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
ГГ-25, ГГ-26К[1]
Іноземна мова (за проф. спрямуванням)
Практика, ауд. 406
Біляк І.В.
Основи теорії транспорту
Лекція, ауд. 4-П
Шлапак В.О.
Термодинаміка
Практика, ауд. 1-П
Махно А.М.
РР-46, ГГ-25, ГГ-26К
Підземні гірничі роботи
Лекція, ауд. 316
Хоменчук О.В.
10:00-11:20
Фізичне виховання
Практика, ауд. Спортзaл
Петренко В.І.
Маркшейдерсько-геодезичні вимірювання та їх обробка
Лекція, ауд. 4-П
Левицький В.Г.
ТЗНС-37, ТЗНС-38К, РР-46, ЕО-37, ЕО-38К, ГГ-25, ГГ-26К
Політологія
Лекція, ауд. 244
Муляр В. І.
ГГ-25, ГГ-26К, РР-46
Основи теорії транспорту
Лекція, ауд. 5-П
Шлапак В.О.
Основи теорії транспорту
Практика, ауд. 4-П
Шлапак В.О.
11:40-13:00
ГГ-25, ГГ-26К[1]
Маркшейдерські роботи при розробці родовищ відкритим способом
Лабораторна, ауд. 5-П
Ковалевич Л.А.
ГГ-25, ГГ-26К[2]
Іноземна мова (за проф. спрямуванням)
Практика, ауд. 411
Суховецька С.В.
Маркшейдерсько-геодезичні вимірювання та їх обробка
Практика, ауд. 5-П
Левицький В.Г.
Підземні гірничі роботи
Практика, ауд. 3-П
Хоменчук О.В.
ГГ-25, ГГ-26К[2]
Маркшейдерські роботи при розробці родовищ відкритим способом
Лабораторна, ауд. 3-П
Ковалевич Л.А.
13:30-14:50
ГГ-25, ГГ-26К[1]
Маркшейдерські роботи при розробці родовищ відкритим способом
Лабораторна, ауд. 5-П
Ковалевич Л.А.
ГГ-25, ГГ-26К[1]
Іноземна мова (за проф. спрямуванням)
Практика, ауд. 325
Біляк І.В.
ГГ-25, ГГ-26К[2]
Іноземна мова (за проф. спрямуванням)
Практика, ауд. 320
Суховецька С.В.
ГГ-25, ГГ-26К[2]
Маркшейдерські роботи при розробці родовищ відкритим способом
Лабораторна, ауд. 3-П
Ковалевич Л.А.
15:00-16:20
16:30-17:50