Розклад групи АТ-29

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
10:00-11:20
Виробничі процеси та обладнання об’єктів автоматизації
Лабораторна,ауд. 120
Богдановський М.В.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Бабій В.Д.
11:40-13:00
Виробничі процеси та обладнання об’єктів автоматизації
Лабораторна,ауд. 120
Богдановський М.В.
АТ-28, МТ-2, АТ-29
Комп’ютерні технології та програмування
Лекція,ауд. 132
Добржанський О.О.
АТ-28, АТ-29
Виробничі процеси та обладнання об’єктів автоматизації
Лекція,ауд. 248
Богдановський М.В.
13:30-14:50
АТ-28, АТ-29, МТ-2, ТР-19-1
Фізика
Лекція,ауд. 401
Москвін П.П.
АТ-28, АТ-29
Основи моделювання автоматизованих систем управління
Лекція,ауд. 411
Тарарака В.Д.
Фізика
Лабораторна,ауд. 322
Коломієць Р.О.
Вища математика
Практика,ауд. 432
Прилипко О.І.
15:00-16:20
Іноземна мова
Практика,ауд. 325
Остапчук А.С.
Фізика
Практика,ауд. 325
Коломієць Р.О.
Фізика
Лабораторна,ауд. 322
Коломієць Р.О.
АТ-28, МТ-2, АТ-29, ТР-19-1
Вища математика
Лекція,ауд. 334
Прилипко О.І.
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
10:00-11:20
АТ-28, АТ-29
Розвиток комунікаційних навичок
Практика,ауд. 124
Суходольська А.С.
Комп’ютерні технології та програмування
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
11:40-13:00
АТ-28, АТК-29, МТ-1, МТ-2, ТР-19-1, АТ-29
Розвиток комунікаційних навичок
Лекція,ауд. 244
Богоявленська Ю.В.
Комп’ютерні технології та програмування
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
Основи моделювання автоматизованих систем управління
Лабораторна,ауд. 226
Лугових О.О.
13:30-14:50
АТ-28, АТ-29
Основи моделювання автоматизованих систем управління
Лекція,ауд. 316
Тарарака В.Д.
АТ-28, АТ-29, МТ-2, ТР-19-1
Фізика
Лекція,ауд. 244
Москвін П.П.
АТ-28, МТ-2, АТ-29
Комп’ютерні технології та програмування
Лекція,ауд. 132
Добржанський О.О.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Бабій В.Д.
Основи моделювання автоматизованих систем управління
Лабораторна,ауд. 226
Лугових О.О.
15:00-16:20
Вища математика
Практика,ауд. 424
Прилипко О.І.
АТ-28, МТ-2, АТ-29, ТР-19-1
Вища математика
Лекція,ауд. 334
Прилипко О.І.
Іноземна мова
Практика,ауд. 317
Остапчук А.С.
Іноземна мова
Практика,ауд. 424
Остапчук А.С.
АТ-28, АТ-29
Виробничі процеси та обладнання об’єктів автоматизації
Лекція,ауд. 248
Богдановський М.В.
16:30-17:50