Розклад групи АТ-29

І тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
10:00-11:20
АТ-28, АТ-29
Електротехнічні та конструкційні матеріали
Лекція,ауд. 132
Каргополова Н.П.
11:40-13:00
ТР-19-1, МТ-2, АТ-28, АТ-29
Вища математика
Лекція,ауд. 334
Прилипко О.І.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Бабій В.Д.
13:30-14:50
Електротехнічні та конструкційні матеріали
Практика,ауд. 115
Каргополова Н.П.
Інженерна та комп'ютерна графіка (інженерна графіка)
Практика,ауд. 424
Глембоцька Л.Є.
АТК-29, АТ-28, АТ-29
Алгоритмічне забезпечення автоматизованих систем управління
Лекція,ауд. 316
Добржанський О.О.
Іноземна мова
Практика,ауд. 132
Остапчук А.С.
15:00-16:20
АТ-28, АТ-29
Інженерна та комп'ютерна графіка (інженерна графіка)
Лекція,ауд. 248
Глембоцька Л.Є.
Комп’ютерні технології та програмування
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
Іноземна мова
Практика,ауд. 132
Остапчук А.С.
Вища математика
Практика,ауд. 430
Прилипко О.І.
Українська мова професійного спрямування
Практика,ауд. 317
Саннікова С. Б.
16:30-17:50
Комп’ютерні технології та програмування
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
МТ-2, АТ-28, АТ-29
Комп’ютерні технології та програмування
Лекція,ауд. 423
Добржанський О.О.

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
10:00-11:20
11:40-13:00
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзал
Бабій В.Д.
Комп’ютерні технології та програмування
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
АТ-28, АТ-29
Електротехнічні та конструкційні матеріали
Лекція,ауд. 132
Каргополова Н.П.
13:30-14:50
ТР-19-1, МТ-2, АТ-28, АТ-29
Вища математика
Лекція,ауд. 334
Прилипко О.І.
Комп’ютерні технології та програмування
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
Алгоритмічне забезпечення автоматизованих систем управління
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
МТ-2, АТ-28, АТ-29
Комп’ютерні технології та програмування
Лекція,ауд. 250
Добржанський О.О.
15:00-16:20
Інженерна та комп'ютерна графіка (інженерна графіка)
Практика,ауд. 424
Глембоцька Л.Є.
Іноземна мова
Практика,ауд. 132
Остапчук А.С.
АТ-28, АТ-29
Інженерна та комп'ютерна графіка (інженерна графіка)
Лекція,ауд. 250
Глембоцька Л.Є.
Алгоритмічне забезпечення автоматизованих систем управління
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
Українська мова професійного спрямування
Практика,ауд. 325
Саннікова С. Б.
16:30-17:50
Вища математика
Практика,ауд. 426
Прилипко О.І.