Розклад групи АТ-27

І тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
АТ-27, МТ-1
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Засік Г.Б.
Електротехніка та електромеханіка
Лабораторна,ауд. 117
Шавурський Ю.О.
10:00-11:20
Автоматизація технологічних процесів та виробництв
Практика,ауд. 124
Гуменюк А.А.
Числові методи
Лекція,ауд. 130
Гуменюк А.А.
Електротехніка та електромеханіка
Лабораторна,ауд. 117
Шавурський Ю.О.
11:40-13:00
Технологічні вимірювання та прилади
Лекція,ауд. 120
Добржанський О.О.
Автоматизація технологічних процесів та виробництв
Лабораторна,ауд. 240
Гуменюк А.А.
Cтандартизація, взаємозамінність, сертифікація та управління якістю
Лабораторна,ауд. 117
Шавурський Ю.О.
13:30-14:50
Автоматизація технологічних процесів та виробництв
Лекція,ауд. 130
Гуменюк А.А.
Автоматизація технологічних процесів та виробництв
Лабораторна,ауд. 240
Гуменюк А.А.
Cтандартизація, взаємозамінність, сертифікація та управління якістю
Лабораторна,ауд. 117
Шавурський Ю.О.
15:00-16:20
АТ-27[1], МТ-1
Іноземна мова
Практика,ауд. 120
Захарчук В.О.
АТ-27[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 117
Мельниченко І.С.
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лекція,ауд. 334
Чепюк Л.О.
АТ-27[1], МТ-1
Іноземна мова
Практика,ауд. 132
Захарчук В.О.
АТ-27[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 120
Мельниченко І.С.
16:30-17:50
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Практика,ауд. 226
Чепюк Л.О.
Технологічні вимірювання та прилади
Практика,ауд. 120
Добржанський О.О.

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Числові методи
Лекція,ауд. 240
Гуменюк А.А.
Автоматизація технологічних процесів та виробництв
Практика,ауд. 240
Гуменюк А.А.
Числові методи
Лабораторна,ауд. 124
Кравчук А.Р.
10:00-11:20
Автоматизація технологічних процесів та виробництв
Лекція,ауд. 130
Гуменюк А.А.
АТ-27[1], МТ-1
Іноземна мова
Практика,ауд. 132
Захарчук В.О.
АТ-27[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 120
Мельниченко І.С.
Числові методи
Лабораторна,ауд. 124
Кравчук А.Р.
11:40-13:00
Cтандартизація, взаємозамінність, сертифікація та управління якістю
Лекція,ауд. 117
Шавурський Ю.О.
Технологічні вимірювання та прилади
Лабораторна,ауд. 120
Добржанський О.О.
АТ-27, МТ-1
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзал
Засік Г.Б.
13:30-14:50
Електротехніка та електромеханіка
Лекція,ауд. 117
Шавурський Ю.О.
Технологічні вимірювання та прилади
Лекція,ауд. 120
Добржанський О.О.
15:00-16:20
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лабораторна,ауд. 226
Чепюк Л.О.
16:30-17:50
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лекція,ауд. 248
Чепюк Л.О.