МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ЖИТОМИРСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
Р О З К Л А Д
занять на ІI семестр 2019-2020 навчального року
для студентів факультету комп'ютерно-інтегрованих технологій, мехатроніки та робототехніки денної форми навчання
ЗАТВЕРДЖУЮ
Проректор з науково-педагогічної роботи
 
___________________ А.В. Морозов
“20” січня 2020 р.
Час 3 курс, академічна група АТ-26
I тиждень ІI тиждень
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50

Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом, ауд. за окремим розкладом


Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом, ауд. за окремим розкладом


Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом, ауд. за окремим розкладом

Проектування систем автоматизації
Практика, ауд. 132
Підтиченко О.В.

Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом, ауд. за окремим розкладом

АТ-26[1]
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лабораторна, ауд. 9
Кирилович В.А.
10:00-11:20

Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом, ауд. за окремим розкладом

АТ-26[1]
Теорія автоматичного керування
Лабораторна, ауд. 240
Ткачук А.Г.
АТ-26[2]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика, ауд. 117
Захарчук В.О.
МТ-1, АТ-26
Економіка та організація виробництва
Лекція, ауд. 423
Царук І.М.
АТ-26[1]
Проектування систем автоматизації
Лабораторна, ауд. 130
Гуменюк А.А.
Технічні засоби автоматизації
Лекція, ауд. 132
Безвесільна О.М.
АТК-29, АТ-26
Проектування систем автоматизації
Лекція, ауд. 132
Підтиченко О.В.
Фізичне виховання
Практика, ауд. Cпортзал
Одноворченко І.В.
АТ-26[1]
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лабораторна, ауд. 9
Кирилович В.А.
АТ-26[2]
Проектування систем автоматизації
Лабораторна, ауд. 130
Гуменюк А.А.
11:40-13:00
Технічні засоби автоматизації
Лекція, ауд. 130
Безвесільна О.М.
Фізичне виховання
Практика, ауд. Спoртзaл
Одноворченко І.В.
АТК-29, АТ-26
Проектування систем автоматизації
Лекція, ауд. 132
Підтиченко О.В.
АТ-26[1], ТРТ-3
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика, ауд. 132
Крушинська Н.І.
АТ-26[2]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика, ауд. 115
Захарчук В.О.
АТ-26[2]
Технічні засоби автоматизації
Лабораторна, ауд. 130
Безвесільна О.М.
АТК-29, АТ-26
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лекція, ауд. 132
Кирилович В.А.
Теорія автоматичного керування
Лекція, ауд. 244
Богдановський М.В.
АТ-26[1], ТРТ-3
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика, ауд. 132
Крушинська Н.І.
АТ-26[2]
Теорія автоматичного керування
Лабораторна, ауд. 240
Ткачук А.Г.
13:30-14:50
АТ-26[1]
Технічні засоби автоматизації
Лабораторна, ауд. 132
Безвесільна О.М.
АТ-26[2]
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лабораторна, ауд. 9
Кирилович В.А.
АТ-26, МТ-1
Економіка та організація виробництва
Практика, ауд. 301
Царук І.М.
Теорія автоматичного керування
Лекція, ауд. 244
Богдановський М.В.
АТ-26[2]
Технічні засоби автоматизації
Лабораторна, ауд. 130
Безвесільна О.М.
Теорія автоматичного керування
Практика, ауд. 240
Богдановський М.В.
МТ-1, АТ-26
Економіка та організація виробництва
Лекція, ауд. 401
Царук І.М.
15:00-16:20
АТ-26[1]
Технічні засоби автоматизації
Лабораторна, ауд. 132
Безвесільна О.М.
АТ-26[2]
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лабораторна, ауд. 9
Кирилович В.А.
Начальник навчально-методичного відділуІ.М. Царук
Декан ФКІТМРО.А. Громовий