Розклад групи АТ-26

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Теорія автоматичного керування
Лекція,ауд. 244
Богдановський М.В.
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
Технічні засоби автоматизації
Лекція,ауд. 132
Безвесільна О.М.
Проектування систем автоматизації
Практика,ауд. 132
Підтиченко О.В.
АТ-26, АТК-29
Проектування систем автоматизації
Лекція,ауд. 132
Підтиченко О.В.
АТ-26[1]
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лабораторна,ауд. 240
Воронова Т.С.
АТ-26[2]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 06
Захарчук В.О.
11:40-13:00
АТ-26[1]
САПР
Лабораторна,ауд. 124
Кравчук А.Р.
АТ-26[2]
Технічні засоби автоматизації
Лабораторна,ауд. 115
Безвесільна О.М.
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лекція,ауд. 248
Чепюк Л.О.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Одноворченко І.В.
АТ-26[1]
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лабораторна,ауд. 240
Воронова Т.С.
АТ-26[2]
САПР
Лабораторна,ауд. 124
Кравчук А.Р.
13:30-14:50
АТ-26[1]
САПР
Лабораторна,ауд. 124
Кравчук А.Р.
АТ-26[2]
Технічні засоби автоматизації
Лабораторна,ауд. 115
Безвесільна О.М.
Теорія автоматичного керування
Практика,ауд. 130
Богдановський М.В.
САПР
Лекція,ауд. 248
Кравчук А.Р.
АТ-26[1]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 115
Крушинська Н.І.
АТ-26[2]
САПР
Лабораторна,ауд. 124
Кравчук А.Р.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
АТ-26, АТК-28
Основи комп`ютерно-інтегрованого управління
Лекція,ауд. 250
Богдановський М.В.
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
АТ-26[1]
Технічні засоби автоматизації
Лабораторна,ауд. 130
Безвесільна О.М.
АТ-26[2]
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лабораторна,ауд. 226
Воронова Т.С.
АТ-26[1]
Основи комп`ютерно-інтегрованого управління
Лабораторна,ауд. 240
Богдановський М.В.
АТ-26[2]
Проектування систем автоматизації
Лабораторна,ауд. 130
Гуменюк А.А.
АТ-26[1]
Проектування систем автоматизації
Лабораторна,ауд. 130
Гуменюк А.А.
АТ-26[2]
Теорія автоматичного керування
Лабораторна,ауд. 240
Богдановський М.В.
АТ-26, АТК-29
Проектування систем автоматизації
Лекція,ауд. 132
Підтиченко О.В.
11:40-13:00
АТ-26[1]
Технічні засоби автоматизації
Лабораторна,ауд. 130
Безвесільна О.М.
АТ-26[2]
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лабораторна,ауд. 226
Воронова Т.С.
АТ-26[1]
Теорія автоматичного керування
Лабораторна,ауд. 240
Богдановський М.В.
АТ-26[2]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 120
Захарчук В.О.
САПР
Лекція,ауд. 248
Кравчук А.Р.
Теорія автоматичного керування
Лекція,ауд. 250
Богдановський М.В.
13:30-14:50
Технічні засоби автоматизації
Лекція,ауд. 132
Безвесільна О.М.
АТ-26[1]
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 02
Крушинська Н.І.
АТ-26[2]
Основи комп`ютерно-інтегрованого управління
Лабораторна,ауд. 240
Богдановський М.В.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзал
Одноворченко І.В.
15:00-16:20
16:30-17:50