Розклад групи АТ-25

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лабораторна,ауд. 124
Гуменюк А.А.
10:00-11:20
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Петренко І.І.
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лабораторна,ауд. 124
Гуменюк А.А.
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Практика,ауд. 132
Кирилович В.А.
11:40-13:00
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 115
Крушинська Н.І.
Системи оптимального і адаптивного керування
Лабораторна,ауд. 240
Ткачук А.Г.
Філософія
Практика,ауд. 227
Литвинчук О. В.
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 115
Крушинська Н.І.
13:30-14:50
АТ-24, АТК-28, АТ-25
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лекція,ауд. 132
Підтиченко О.В.
АТ-24, АТ-25, ТР-12, БІ-19
Основи охорони праці та безпека життєдіяльності
Лекція,ауд. 334
Герасимчук О.Л.
АТ-24, АТ-25
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лекція,ауд. 132
Кирилович В.А.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Автоматизований електропривод, виконавчі механізми та регулюючі пристрої
Лабораторна,ауд. 132
Ткачук А.Г.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзал
Петренко І.І.
Основи охорони праці та безпека життєдіяльності
Практика,ауд. 311
Герасимчук О.Л.
10:00-11:20
Автоматизований електропривод, виконавчі механізми та регулюючі пристрої
Лабораторна,ауд. 132
Ткачук А.Г.
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лабораторна,ауд. 09
Кирилович В.А.
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 115
Крушинська Н.І.
АТ-24, АТ-25
Автоматизований електропривод, виконавчі механізми та регулюючі пристрої
Лекція,ауд. 132
Ткачук А.Г.
11:40-13:00
АТ-24, АТК-28, АТ-25
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лекція,ауд. 132
Підтиченко О.В.
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лабораторна,ауд. 09
Кирилович В.А.
АТ-24, АТ-25
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лекція,ауд. 132
Кирилович В.А.
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 10
Крушинська Н.І.
13:30-14:50
АТ-24, АТ-25
Системи оптимального і адаптивного керування
Лекція,ауд. 132
Ткачук А.Г.
АТ-24, АТ-25, ТР-12, БІ-19
Основи охорони праці та безпека життєдіяльності
Лекція,ауд. 334
Герасимчук О.Л.
АТ-24, АТ-25, БІ-19, ТР-12, КІ-2
Філософія
Лекція,ауд. 250
Муляр В. І.
15:00-16:20
16:30-17:50