Розклад групи АТ-24

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Практика,ауд. 132
Кирилович В.А.
Автоматизований електропривод, виконавчі механізми та регулюючі пристрої
Лабораторна,ауд. 132
Ткачук А.Г.
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лабораторна,ауд. 124
Гуменюк А.А.
10:00-11:20
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лабораторна,ауд. 09
Кирилович В.А.
Автоматизований електропривод, виконавчі механізми та регулюючі пристрої
Лабораторна,ауд. 132
Ткачук А.Г.
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лабораторна,ауд. 124
Гуменюк А.А.
11:40-13:00
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лабораторна,ауд. 09
Кирилович В.А.
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 115
Мельниченко І.С.
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 115
Мельниченко І.С.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпортзал
Петренко І.І.
13:30-14:50
АТ-24, АТК-28, АТ-25
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лекція,ауд. 132
Підтиченко О.В.
АТ-24, АТ-25, ТР-12, БІ-19
Основи охорони праці та безпека життєдіяльності
Лекція,ауд. 334
Герасимчук О.Л.
АТ-24, АТ-25
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лекція,ауд. 132
Кирилович В.А.
15:00-16:20
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 414
Мельниченко І.С.
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Філософія
Практика,ауд. 227
Литвинчук О. В.
10:00-11:20
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 117
Мельниченко І.С.
Основи охорони праці та безпека життєдіяльності
Практика,ауд. 02
Герасимчук О.Л.
АТ-24, АТ-25
Автоматизований електропривод, виконавчі механізми та регулюючі пристрої
Лекція,ауд. 132
Ткачук А.Г.
11:40-13:00
АТ-24, АТК-28, АТ-25
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лекція,ауд. 132
Підтиченко О.В.
Системи оптимального і адаптивного керування
Лабораторна,ауд. 240
Ткачук А.Г.
АТ-24, АТ-25
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лекція,ауд. 132
Кирилович В.А.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпортзал
Петренко І.І.
13:30-14:50
АТ-24, АТ-25
Системи оптимального і адаптивного керування
Лекція,ауд. 132
Ткачук А.Г.
АТ-24, АТ-25, ТР-12, БІ-19
Основи охорони праці та безпека життєдіяльності
Лекція,ауд. 334
Герасимчук О.Л.
АТ-24, АТ-25, БІ-19, ТР-12, КІ-2
Філософія
Лекція,ауд. 250
Муляр В. І.
15:00-16:20
16:30-17:50