Розклад групи АТ-24

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Фізичне виховання
Практика, ауд. Спортзaл
Петренко В.І.
АТ-24, АТ-25
Технічні засоби автоматизації
Лекція, ауд. 132
Безвесільна О.М.
АТ-24, АТ-25
Проектування систем автоматизації
Лекція, ауд. 132
Підтиченко О.В.
АТ-24, АТ-25
Основи комп`ютерно-інтегрованого управління
Лекція, ауд. 250
Богдановський М.В.
10:00-11:20
АТ-24[1]
Технічні засоби автоматизації
Лабораторна, ауд. 132
Безвесільна О.М.
АТ-24[2]
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лабораторна, ауд. 09
Кирилович В.А.
Теорія автоматичного керування
Практика, ауд. 240
Богдановський М.В.
АТ-24, АТ-25
Економіка та організація виробництва
Лекція, ауд. 421
Осовський О.А.
АТ-24, АТ-25
Теорія автоматичного керування
Лекція, ауд. 132
Богдановський М.В.
11:40-13:00
АТ-24[1]
Технічні засоби автоматизації
Лабораторна, ауд. 132
Безвесільна О.М.
АТ-24[2]
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лабораторна, ауд. 09
Кирилович В.А.
Проектування систем автоматизації
Практика, ауд. 120
Підтиченко О.В.
АТ-24[1]
Проектування систем автоматизації
Лабораторна, ауд. 130
Гуменюк А.А.
АТ-24[2]
Теорія автоматичного керування
Лабораторна, ауд. 240
Богдановський М.В.
13:30-14:50
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
АТ-24[1]
Основи комп`ютерно-інтегрованого управління
Лабораторна, ауд. 240
Богдановський М.В.
АТ-24[2]
Технічні засоби автоматизації
Лабораторна, ауд. 132
Безвесільна О.М.
АТ-24[1]
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лабораторна, ауд. 09
Кирилович В.А.
АТ-24[2]
Основи комп`ютерно-інтегрованого управління
Лабораторна, ауд. 240
Богдановський М.В.
Економіка та організація виробництва
Практика, ауд. 428
Гринів В.В.
АТ-24, АТ-25
Проектування систем автоматизації
Лекція, ауд. 137
Підтиченко О.В.
10:00-11:20
АТ-24[1]
Основи комп`ютерно-інтегрованого управління
Лабораторна, ауд. 240
Богдановський М.В.
АТ-24[2]
Технічні засоби автоматизації
Лабораторна, ауд. 132
Безвесільна О.М.
АТ-24[1]
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лабораторна, ауд. 09
Кирилович В.А.
АТ-24[2]
Основи комп`ютерно-інтегрованого управління
Лабораторна, ауд. 240
Богдановський М.В.
Фізичне виховання
Практика, ауд. Спoртзал
Петренко В.І.
АТ-24[1]
Теорія автоматичного керування
Лабораторна, ауд. 240
Богдановський М.В.
АТ-24[2]
Проектування систем автоматизації
Лабораторна, ауд. 130
Гуменюк А.А.
11:40-13:00
АТ-24, АТ-25
Технічні засоби автоматизації
Лекція, ауд. 132
Безвесільна О.М.
АТ-24, АТ-25
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лекція, ауд. 132
Кирилович В.А.
АТ-24, АТ-25
Теорія автоматичного керування
Лекція, ауд. 132
Богдановський М.В.
13:30-14:50
15:00-16:20
16:30-17:50