Розклад групи АТ-23

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лабораторна, ауд. 124
Коваль А.В.
Елементи теорії систем штучного інтелекту
Лабораторна, ауд. 124
Черепанська І.Ю.
АТК-27, АТ-23
Елементи теорії систем штучного інтелекту
Лекція, ауд. 132
Черепанська І.Ю.
Іноземна мова професійного спрямування
Практика, ауд. 124
Бірковська І.М.
10:00-11:20
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лабораторна, ауд. 124
Коваль А.В.
Елементи теорії систем штучного інтелекту
Лабораторна, ауд. 124
Черепанська І.Ю.
Основи системного аналізу
Лекція, ауд. 117
Омельчук І.А.
Динаміка мехатронних систем
Лабораторна, ауд. 240
Богдановський М.В.
11:40-13:00
Іноземна мова професійного спрямування
Практика, ауд. 117
Бірковська І.М.
АТК-27, АТ-23
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лекція, ауд. 250
Коваль А.В.
Динаміка мехатронних систем
Лабораторна, ауд. 240
Богдановський М.В.
13:30-14:50
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Основи системного аналізу
Практика, ауд. 117
Омельчук І.А.
Іноземна мова професійного спрямування
Практика, ауд. 108-а
Бірковська І.М.
АТК-27, АТ-23
Елементи теорії систем штучного інтелекту
Лекція, ауд. 132
Черепанська І.Ю.
10:00-11:20
Методи та засоби обробки і передачі інформації в системах і мережах передачі даних
Лабораторна, ауд. 108-а
Локтікова Т.М.
АТК-27, АТ-23
Динаміка мехатронних систем
Лекція, ауд. 132
Богдановський М.В.
АТК-27, АТ-23
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лекція, ауд. 250
Коваль А.В.
Іноземна мова професійного спрямування
Практика, ауд. 120
Бірковська І.М.
11:40-13:00
Методи та засоби обробки і передачі інформації в системах і мережах передачі даних
Лабораторна, ауд. 108-а
Локтікова Т.М.
Методи та засоби обробки і передачі інформації в системах і мережах передачі даних
Лекція, ауд. 108-а
Локтікова Т.М.
Основи системного аналізу
Лекція, ауд. 117
Омельчук І.А.
13:30-14:50
15:00-16:20
16:30-17:50