Розклад групи АТ-22-1М

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Передові технології в автоматизованому виробництві
Лекція,ауд. 248
Кирилович В.А.
АТ-22-1М[2]
Цифрова обробка зображень в автоматизованих та інформаційних системах
Лабораторна,ауд. 226
Воронова Т.С.
10:00-11:20
АТ-22-1М, АТ-22-2М
Основи наукових досліджень
Лекція,ауд. 316
Ткачук А.Г.
Менеджмент програмних систем
Лекція,ауд. 117
Ткачук А.Г.
АТ-22-1М, АТ-22-2М
Цифрова обробка зображень в автоматизованих та інформаційних системах
Лекція,ауд. 132
Подчашинський Ю.О.
Основи наукових досліджень
Практика,ауд. 115
Ткачук А.Г.
11:40-13:00
АТ-22-1М[1]
Проектування комп'ютеризованих систем управління технологічними процесами Ч2
Лабораторна,ауд. 124
Підтиченко О.В.
АТ-22-1М[2]
Математичні та програмні засоби моделювання пристроїв та систем управління
Лабораторна,ауд. 226
Воронова Т.С.
АТ-22-1М, АТ-22-2М
Математичні та програмні засоби моделювання пристроїв та систем управління
Лекція,ауд. 240
Подчашинський Ю.О.
АТ-22-1М, АТ-22-2М
Проектування комп'ютеризованих систем управління технологічними процесами Ч2
Лекція,ауд. 137
Підтиченко О.В.
АТ-22-1М, АТ-22-2М
Когнітивна робототехніка та машинний зір
Лекція,ауд. 334
Сазонов А.Ю.
13:30-14:50
АТ-22-1М[1]
Проектування комп'ютеризованих систем управління технологічними процесами Ч2
Лабораторна,ауд. 124
Підтиченко О.В.
Математичні та програмні засоби моделювання пристроїв та систем управління
Практика,ауд. 226
Воронова Т.С.
АТ-22-1М[1]
Менеджмент програмних систем
Лабораторна,ауд. 240
Ткачук А.Г.
АТ-22-1М[2]
Інтелектуальні мехатронні системи
Лабораторна,ауд. 132
Богдановський М.В.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа
сьогодні
Четвер
П'ятниця
8:30-9:50
АТ-22-1М[1]
Когнітивна робототехніка та машинний зір
Лабораторна,ауд. 124
Сазонов А.Ю.
АТ-22-1М[2]
Менеджмент програмних систем
Лабораторна,ауд. 240
Ткачук А.Г.
10:00-11:20
АТ-22-1М[1]
Цифрова обробка зображень в автоматизованих та інформаційних системах
Лабораторна,ауд. 226
Воронова Т.С.
АТ-22-1М[2]
Когнітивна робототехніка та машинний зір
Лабораторна,ауд. 124
Сазонов А.Ю.
11:40-13:00
Інтелектуальні мехатронні системи
Лекція,ауд. 115
Ткачук А.Г.
АТ-22-1М[2]
Проектування комп'ютеризованих систем управління технологічними процесами Ч2
Лабораторна,ауд. 124
Підтиченко О.В.
АТ-22-1М[1]
Математичні та програмні засоби моделювання пристроїв та систем управління
Лабораторна,ауд. 226
Воронова Т.С.
13:30-14:50
Передові технології в автоматизованому виробництві
Практика,ауд. 248
Кирилович В.А.
АТ-22-1М[2]
Проектування комп'ютеризованих систем управління технологічними процесами Ч2
Лабораторна,ауд. 124
Підтиченко О.В.
АТ-22-1М[1]
Інтелектуальні мехатронні системи
Лабораторна,ауд. 124
Богдановський М.В.
15:00-16:20
16:30-17:50