Розклад групи АТК-29

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Алгоритмічне забезпечення автоматизованих систем управління
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
10:00-11:20
Алгоритмічне забезпечення автоматизованих систем управління
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
Комп’ютерні технології та програмування
Лекція,ауд. 240
Добржанський О.О.
Числові методи
Лабораторна,ауд. 124
Кравчук А.Р.
11:40-13:00
Проектування систем автоматизації
Практика,ауд. 132
Підтиченко О.В.
Проектування систем автоматизації
Лабораторна,ауд. 130
Гуменюк А.А.
АТК-29, АТ-26
Проектування систем автоматизації
Лекція,ауд. 132
Підтиченко О.В.
Числові методи
Лабораторна,ауд. 124
Кравчук А.Р.
13:30-14:50
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Засік Г.Б.
Числові методи
Лекція,ауд. 130
Гуменюк А.А.
АТК-29, АТ-28, АТ-29
Алгоритмічне забезпечення автоматизованих систем управління
Лекція,ауд. 316
Добржанський О.О.
15:00-16:20
Електротехніка та електромеханіка
Лабораторна,ауд. 117
Шавурський Ю.О.
Теорія автоматичного керування
Практика,ауд. 240
Богдановський М.В.
16:30-17:50
Електротехніка та електромеханіка
Лабораторна,ауд. 117
Шавурський Ю.О.

ІІ тиждень

Понеділок
сьогодні
Вівторок
Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лабораторна,ауд. 9
Кирилович В.А.
Комп’ютерні технології та програмування
Лекція,ауд. 240
Добржанський О.О.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спoртзал
Засік Г.Б.
10:00-11:20
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лабораторна,ауд. 9
Кирилович В.А.
АТК-29, АТ-26
Проектування систем автоматизації
Лекція,ауд. 132
Підтиченко О.В.
Теорія автоматичного керування
Лабораторна,ауд. 240
Ткачук А.Г.
11:40-13:00
Проектування систем автоматизації
Практика,ауд. 132
Підтиченко О.В.
АТК-29, АТ-26
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лекція,ауд. 132
Кирилович В.А.
Електротехніка та електромеханіка
Лекція,ауд. 117
Шавурський Ю.О.
13:30-14:50
Теорія автоматичного керування
Лекція,ауд. 130
Богдановський М.В.
15:00-16:20
Комп’ютерні технології та програмування
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
16:30-17:50
Комп’ютерні технології та програмування
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.