Розклад групи АТК-28

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Числові методи
Лабораторна,ауд. 124
Кравчук А.Р.
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лекція,ауд. 316
Чепюк Л.О.
Комп'ютерні технології та програмування
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
10:00-11:20
Числові методи
Лабораторна,ауд. 124
Кравчук А.Р.
Іноземна мова (за проф. спрямуванням)
Практика,ауд. 108-а
Остапчук А.С.
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лабораторна,ауд. 09
Кирилович В.А.
Комп'ютерні технології та програмування
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
11:40-13:00
Іноземна мова (за проф. спрямуванням)
Практика,ауд. 117
Остапчук А.С.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзaл
Засік Г.Б.
Комп'ютерні технології та програмування
Лекція,ауд. 120
Добржанський О.О.
Прикладна теорія цифрових автоматів
Лабораторна,ауд. 226
Тарарака В.Д.
13:30-14:50
Електротехніка та електромеханіка
Лекція,ауд. 117
Шавурський Ю.О.
Теорія автоматичного керування
Практика,ауд. 240
Богдановський М.В.
АТК-28, АТ-26
Прикладна теорія цифрових автоматів
Лекція,ауд. 432
Тарарака В.Д.
Теорія автоматичного керування
Лабораторна,ауд. 240
Богдановський М.В.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Електроніка та мікропроцесорна техніка
Лабораторна,ауд. 226
Лугових О.О.
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лекція,ауд. 132
Кирилович В.А.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал
Засік Г.Б.
10:00-11:20
Іноземна мова (за проф. спрямуванням)
Практика,ауд. 108-а
Остапчук А.С.
Іноземна мова (за проф. спрямуванням)
Практика,ауд. 010
Остапчук А.С.
Іноземна мова (за проф. спрямуванням)
Практика,ауд. 108-а
Остапчук А.С.
Електротехніка та електромеханіка
Лабораторна,ауд. 117
Шавурський Ю.О.
11:40-13:00
Комп'ютерні технології та програмування
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
Комп'ютерні технології та програмування
Лекція,ауд. 130
Добржанський О.О.
Числові методи
Лекція,ауд. 120
Богдановський М.В.
Іноземна мова (за проф. спрямуванням)
Практика,ауд. 117
Остапчук А.С.
13:30-14:50
Комп'ютерні технології та програмування
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
Числові методи
Лекція,ауд. 132
Богдановський М.В.
Теорія автоматичного керування
Лекція,ауд. 240
Богдановський М.В.
15:00-16:20
16:30-17:50