Розклад групи АТК-28

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Проектування систем автоматизації
Лабораторна,ауд. 130
Гуменюк А.А.
10:00-11:20
Проектування систем автоматизації
Лабораторна,ауд. 130
Гуменюк А.А.
11:40-13:00
Системи оптимального і адаптивного керування
Лекція,ауд. 130
Ткачук А.Г.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпoртзaл
Засік Г.Б.
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лекція,ауд. 132
Кирилович В.А.
13:30-14:50
АТ-27, АТК-28
Розподілені мережні системи автоматизованого управління промисловими об'єктами та механізмами
Лекція,ауд. 132
Добржанський О.О.
АТ-24, АТК-28, АТ-25
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лекція,ауд. 132
Підтиченко О.В.
Системи оптимального і адаптивного керування
Лабораторна,ауд. 240
Ткачук А.Г.
Розподілені мережні системи автоматизованого управління промисловими об'єктами та механізмами
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
15:00-16:20
Основи комп`ютерно-інтегрованого управління
Лабораторна,ауд. 240
Богдановський М.В.
Системи оптимального і адаптивного керування
Лабораторна,ауд. 240
Ткачук А.Г.
Розподілені мережні системи автоматизованого управління промисловими об'єктами та механізмами
Лабораторна,ауд. 240
Добржанський О.О.
16:30-17:50
Основи комп`ютерно-інтегрованого управління
Лабораторна,ауд. 240
Богдановський М.В.
Проектування систем автоматизації
Лекція,ауд. 132
Підтиченко О.В.
Проектування систем автоматизації
Практика,ауд. 132
Підтиченко О.В.

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
АТ-26, АТК-28
Основи комп`ютерно-інтегрованого управління
Лекція,ауд. 250
Богдановський М.В.
Проектування систем автоматизації
Лекція,ауд. 132
Підтиченко О.В.
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лабораторна,ауд. 124
Гуменюк А.А.
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпoртзaл
Засік Г.Б.
10:00-11:20
Проектування та конструювання пристроїв та системуправління
Лабораторна,ауд. 226
Лугових О.О.
Проектування систем автоматизації
Практика,ауд. 132
Підтиченко О.В.
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лабораторна,ауд. 124
Гуменюк А.А.
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лабораторна,ауд. 09
Кирилович В.А.
11:40-13:00
АТ-24, АТК-28, АТ-25
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лекція,ауд. 132
Підтиченко О.В.
Проектування та конструювання пристроїв та системуправління
Лекція,ауд. 130
Лугових О.О.
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Лекція,ауд. 132
Кирилович В.А.
13:30-14:50
Обладнання, технологія та автоматизація дискретного виробництва
Практика,ауд. 132
Кирилович В.А.
15:00-16:20
16:30-17:50