Розклад групи АТК-27

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
АТК-27, АТ-23
Елементи теорії систем штучного інтелекту
Лекція, ауд. 132
Черепанська І.Ю.
АТК-27[1]
Динаміка мехатронних систем
Лабораторна, ауд. 240
Богдановський М.В.
АТК-27[2]
Автоматизований електропривод, виконавчі механізми та регулюючі пристрої
Лабораторна, ауд. 132
Ткачук А.Г.
10:00-11:20
Алгоритмічне забезпечення автоматизованих систем управління
Лекція, ауд. 132
Добржанський О.О.
Автоматизований електропривод, виконавчі механізми та регулюючі пристрої
Лекція, ауд. 117
Ткачук А.Г.
Політологія
Лекція, ауд. 225
Муляр В. І.
АТК-27[1]
Елементи теорії систем штучного інтелекту
Лабораторна, ауд. 124
Черепанська І.Ю.
АТК-27[2]
Автоматизований електропривод, виконавчі механізми та регулюючі пристрої
Лабораторна, ауд. 132
Ткачук А.Г.
11:40-13:00
Алгоритмічне забезпечення автоматизованих систем управління
Практика, ауд. 124
Добржанський О.О.
АТК-27[1]
Проектування та конструювання пристроїв та систем управління
Лабораторна, ауд. 226
Лугових О.О.
АТК-27[2]
Елементи теорії систем штучного інтелекту
Лабораторна, ауд. 124
Черепанська І.Ю.
АТК-27, АТ-23
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лекція, ауд. 250
Коваль А.В.
АТК-27[1]
Елементи теорії систем штучного інтелекту
Лабораторна, ауд. 124
Черепанська І.Ю.
13:30-14:50
Політологія
Практика, ауд. 221
Кругляк М. Е.
АТК-27[2]
Елементи теорії систем штучного інтелекту
Лабораторна, ауд. 124
Черепанська І.Ю.
АТК-27[2]
Проектування та конструювання пристроїв та систем управління
Лабораторна, ауд. 226
Лугових О.О.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
АТК-27[2]
Динаміка мехатронних систем
Лабораторна, ауд. 240
Богдановський М.В.
АТК-27, АТ-23
Елементи теорії систем штучного інтелекту
Лекція, ауд. 132
Черепанська І.Ю.
АТК-27[1]
Автоматизований електропривод, виконавчі механізми та регулюючі пристрої
Лабораторна, ауд. 132
Ткачук А.Г.
АТК-27[2]
Алгоритмічне забезпечення автоматизованих систем управління
Лабораторна, ауд. 240
Добржанський О.О.
10:00-11:20
Автоматизований електропривод, виконавчі механізми та регулюючі пристрої
Лекція, ауд. 117
Ткачук А.Г.
АТК-27, АТ-23
Динаміка мехатронних систем
Лекція, ауд. 132
Богдановський М.В.
АТК-27, АТ-23
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лекція, ауд. 250
Коваль А.В.
АТК-27[1]
Автоматизований електропривод, виконавчі механізми та регулюючі пристрої
Лабораторна, ауд. 132
Ткачук А.Г.
АТК-27[2]
Алгоритмічне забезпечення автоматизованих систем управління
Лабораторна, ауд. 240
Добржанський О.О.
11:40-13:00
АТК-27[1]
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лабораторна, ауд. 124
Коваль А.В.
Проектування та конструювання пристроїв та систем управління
Практика, ауд. 226
Лугових О.О.
Проектування та конструювання пристроїв та систем управління
Лекція, ауд. 120
Подчашинський Ю.О.
АТК-27[1]
Алгоритмічне забезпечення автоматизованих систем управління
Лабораторна, ауд. 240
Добржанський О.О.
АТК-27[2]
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лабораторна, ауд. 124
Коваль А.В.
13:30-14:50
АТК-27[1]
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лабораторна, ауд. 124
Коваль А.В.
Алгоритмічне забезпечення автоматизованих систем управління
Лекція, ауд. 132
Добржанський О.О.
АТК-27[1]
Алгоритмічне забезпечення автоматизованих систем управління
Лабораторна, ауд. 240
Добржанський О.О.
АТК-27[2]
Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів
Лабораторна, ауд. 124
Коваль А.В.
15:00-16:20
16:30-17:50